Новое на сайте


Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Чи готова Дніпропетровщина до зимової негоди (Фото)

Чи готова Дніпропетровщина до зимової негоди (Фото)
6 Ноя 2019 13:40 | Областные новости

Дніпропетровщина готова до зими. Зливи та хуртовини у «всеозброєнні» зустрічатимуть рятувальники, поліцейські, лікарі швидкої, комунальні служби. Для цього є необхідна техніка та паливо. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Під час виїзного засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій зазначили, що  область готова до морозів, сильних дощів, снігопадів. Є кваліфіковані спеціалісти, паливно-мастильні матеріали, відремонтована техніка.

Учасники виїзного засідання оглянули техніку, яка буде працювати в області під час негоди.

«Тут представлено 35 одиниць техніки. Це машини для розчищення доріг, розтягнення заторів, вантажна техніка, пожежні та спеціальні автомобілі, – розповів заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Шевченко. – Щороку ми організовуємо такі наради, аби налагодити взаємодію. Адже осінньо-зимовий період ­– випробування для всіх служб області».

До виїзного засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій приєдналися представники обласної влади, ДСНС, служби автомобільних доріг та ін.

Оставить комментарий

avatar
250