Спортивні досягнення нікопольців у вересні

26 Вер 2024 16:39 | Новини Нікополя

Наше місто багате спортивними талантами. Нікопольські спортсмени відомі далеко за межами міста, області та на міжнародній арені, зберігають і примножують славні традиції спорту.

13 вересня у Вінниці на Всеукраїнському турнірі, присвяченому пам’яті воїнів спецпідрозділу ГУР “Шаманбат”, вихованець НДЮСШ «Трубник» Макар Загной, який тимчасово проживає в місті Калуш і тренується у клубі “Кано” міста Івано-Франківськ, серед юнаків 2012-2013 рр. н. в ваговій категорії 38 кг. став бронзовим призером змагань. Вітаємо Макара та його тренера-викладача Олександра Темураєва з успішним виступом!

17 вересня на скеледромі “Гіперіон” міста Києва вихованець КЗ НДЮСШ «Трубник» Євген Константинов став срібним призером змагань фіналу I етапу Кубку України зі скелелазіння серед дорослих в дисципліні “трудність”. Вітаємо Євгена і його тренерів-викладачів Вікторію Лось та Олену Александрову.

17-18 вересня у місті Дніпро на Чемпіонаті області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 -2008 років народження і Всеукраїнському турнірі пам’яті Олега Твердохліба 6 легкоатлетів ДЮСШ “Електрометалург” показали гарні результати: 1 місця – Павло СНУРНІЦИН (потрійний стрибок), Ілля ФЕДОТОВ (метання молота); 2 місця – Данііл ЮХИМЕНКО (метання молота), Маргарита СЕНІНА (потрійний стрибок); 3 місце – Ірина БЄЛОБРОДОВА (потрійний стрибок); 4 місце – Катерина НАСЛЄДОВА (потрійний стрибок). Вітаємо легкоатлетів та їх тренерів Олександра ПАЦЕЛЮ, Наталю ПАЦЕЛЮ, Володимира ВОЛОВИКА і Альону ШУТЬ.

21 вересня у місті Кривий Ріг відбувся Кубок Дніпропетровської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат 2012-2013 років народження.
ДЮСШ «Електрометалург» представляли 6 вихованців, які показали гарні результати: 1 місце – Іван СОБАКАРЬ; 2 місце – Нікіта КАЛІБЕРДА; 3 місце – Анатолій ПУХОВИЙ; 5 місця – Микита ГОСАЛО, Іван КУЛІШОВ, Ілля ПРАНИК.

21 вересня, в місті Дніпро пройшов Чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо серед чоловіків та жінок – відбір на Чемпіонат України. В змаганнях прийняли участь: віце-президент федерації дзюдо міста Нікополь Дмитро Раєв та вихованці НДЮСШ «Трубник» Альбіна Мусієнко, Давид Раєв, Денис Мулик та Олександр Рибалко, які навчаються в ДФКС (Дніпропетровський фаховий коледж спорту). Дмитро Раєв в ваговій категорії 81 кг. став чемпіоном змагань і піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу, Альбіна Мусієнко в ваговій категорії 63 кг. виборола срібну медаль, Давид Раєв (66 кг.) і Денис Мулик (60 кг.) зайняли п’яте місце, а Олександр Рибалко в ваговій категорії 66 кг. посів сьоме місце. Вітаємо наших спортсменів та їх тренера-викладача Олександра Темураєва з успішними виступами.
21-22 вересня у швейцарському місті Остермундіген пройшов фінальний етап Молодіжного Континентального Кубку Європи зі скелелазіння у дисципліні “трудність” 2024 року.
Від України на ці змагання поїхало 6 спортсменів, серед яких вихованка ДЮСШ «Електрометалург» Єва СТЄНКОВА. У групі В, де було 46 учасників, Єва СТЕНКОВА вийшла у фінал, посівши 6-те місце.
20-22 вересня у Дніпрі відбувся ІІ Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «ОЛІМПІЙСЬКІ НАДІЇ». Він зібрав понад 700 учасниць. У турнірі взяли участь 13 гімнасток ДЮСШ «Електрометалург» і показали гарні результати. За програмою ІІ розряду: Поліна САВЧЕНКО – 1 місце (окремі види вправ), 2 місце (багатоборство); Поліна ТЯГУНОВА – 3 місце (окремі види вправ), 6 місце (багатоборство); Ніколь ПОЛКАНОВА – 4 місце (багатоборство); Злата УЖВІЙ – 3 місце (окремі види вправ), 4 місце (багатоборство); Лія САМОЙЛОВА-РУДЬ – 2 місце (окремі види вправ), 4 місце (багатоборство).
За програмою кандидатів в майстри спорту: Віка КАРАЖОВА – 2 місце (багатоборство); Кіра КУРИЛО – 2 місце (багатоборство); Поліна БАС – 3 місце (багатоборство); Анастасія ПОГАН – 3 місце (багатоборство); Марія ПІНЬКОВА – 4 місце (багатоборство).
За програмою майстрів спорту: Яна САВЧЕНКО – 1 місце (окремі види вправ), 3 місце (багатоборство); Юлія БИЧКО – 2 місце (багатоборство); Олександра ГРІШИНА – 2 місце (багатоборство).
Вітаємо всіх спортсменів та їх тренерів і батьків з успішними виступами! Бажаємо подальших звершень та жаги до перемог!