Нові досягнення нікопольських спортсменів

28 Тра 2024 17:59 | Новини Нікополя

1. З 23 по 25 травня в місті Кременчук на базі спортивного комплексу Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського, відбувся чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів (швидкість, трудність). Вихованці НДЮСШ «Трубник» прийняли участь в цих змаганнях. В дисциплінах зі швидкості та трудності Дмитро Кравченко став чемпіоном змагань, бронзовими призерами стали Євген Константинов в швидкості та Андрій Константинов в дисципліні трудність. Вітаємо наших спортсменів і їх тренерів-викладачів Вікторію Лось та Олену Александрову з успішними виступами!

2. 24 – 26 травня Дніпро приймав учасниць VI Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики DNIPRO GRACE. У змаганнях взяли участь понад 700 спортсменок з Харкова, Кременчука, Одеси, Лозової, Кам’янського, Кривого Рогу, Павлограда, Горішні Плавні, Полтави, НІКОПОЛЯ та Дніпра. 31 вихованка ДЮСШ «Електрометалург» вибороли призові місця:

За програмою майстрів спорту України
Олександра ГРІШИНА – 2 місце (багатоборство)
Юлія БИЧКО – 3 місце (багатоборство), 1 місце (окремі предмети)
Олеся КОНЧУКОВСЬКА – 3 місце (багатоборство), 1 місце (окремі предмети)
Яна САВЧЕНКО – 3 місце (багатоборство), 1 місце (окремі предмети)
За програмою кандидатів в майстри спорту України
Віка КАРАЖОВА – 1 місце (багатоборство), 1 місце (окремі предмети)
Анна БИЧКО – 1 місце (багатоборство), 1 місце (окремі предмети)
Катерина МІХАЛЄВА – 1 місце (багатоборство), 1 місце (окремі предмети)
Софія АРИШЕВА – 1 місце (багатоборство)
Єлизавета ЧЕРЕДНИЧЕНКО – 1 місце (багатоборство)
Кіра КУРИЛО – 1 місце (багатоборство), 1 місце (окремі предмети)
Поліна БАС – 2 місце (багатоборство), 1 місце (окремі предмети)
Мирослава АНАНЬЄВА – 2 місце (багатоборство)
Дар’я ЄВЕНКО – 2 місце (багатоборство)
Віка БОГАЧОВА – 2 місце (багатоборство)
Поліна БОЛДЕНКО – 2 місце (багатоборство)
Христина БУРАК – 2 місце (багатоборство), 2 місце (окремі предмети)
Марія ПІНЬКОВА – 2 місце (багатоборство)
Альона ПОВАРЕНКО – 2 місце (багатоборство)
Софія ГРИШЕЧКІНА – 3 місце (багатоборство) Катерина РИЧКОВА – 3 місце (багатоборство)
Маргарита ГАЛАГАН – 3 місце (багатоборство)
За програмою І розряду:
Поліна САВЧЕНКО – 1 місце (багатоборство), 1 місце (окремі предмети)
Анастасія КОВАЛЕНКО – 2 місце (багатоборство)
Ніколь ПОЛКАНОВА – 2 місце (багатоборство), 2 місце (окремі предмети)
Віра БРИЗГАЛОВА – 2 місце (багатоборство), 1 місце (окремі предмети)
Лія САМОЙЛОВА-РУДЬ – 2 місце (багатоборство), 3 місце (окремі предмети)
Євгенія БРАТІК – 2 місце (багатоборство)
Алла САМОЙЛОВА-РУДЬ – 3 місце (багатоборство), 2 місце (окремі предмети)
Злата УЖВІЙ – 3 місце (багатоборство)
Дар’я ЦЕБРО – 3 місце (багатоборство), 1 місце (окремі предмети)
Амелія ЛУГОВСЬКА – 3 місце (багатоборство), 2 місце (окремі предмети)
Вітаємо спортсменок і їх тренерів – викладачів Наталю ЛУНЬОВУ, Валентину ШЕМЕТУ, хореографа Сергія КАРПОВИЧА.
3. 25 травня в місті Глінде (Німеччина) відбувся III Кубок з дзюдо «TSV Glinde». Вихованець КЗ НДЮСШ «Трубник» Максим Сотников, який зараз тимчасово проживає та тренується в місті Остштайнбек (Німеччина), серед юнаків U-13 в ваговій категорії 37 кг. став чемпіоном змагань. Вітаємо Максима та його тренерів-викладачів Володимира Задорожного та Олександра Темураєва з перемогою!
4. 25 травня в спортивному комплексі «Здорове Життя» міста Кам’янське відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок Придніпровʼя 2024» серед юніорів та юніорок 2004-2009 рр. н., в якому взяли участь близько 200 спортсменів та спортсменок з усіх куточків України. За словами організаторів, такий турнір цьогоріч проводиться вперше. Він є майстерським, тобто його чемпіони отримають звання майстра спорту України. Вихованки НДЮСШ «Трубник» Дар’я Доля та Альбіна Мусієнко, які навчається в ДФКС (Дніпропетровський фаховий коледж спорту) вдало виступили на цих змаганнях. Дар’я в ваговій категорії 78 кг. стала срібною призеркою змагань, а Альбіна в ваговій категорії 63 кг. виборола бронзову медаль. Вітаємо наших дівчат та їх тренерів-викладачів Миколу Касьянова, Олександра Темураєва та Володимира Задорожного з успішними виступами!
5. 15 та 16 травня у Києві проводились змагання за Кубок м.Київ з бочча серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату. У змаганнях приймили участь 53 спортсмени з різних міст і областей України. Були представники з м.Київ та Київської области, Полтави, Дніпропетровської області, Одеси, Житомира, Рівненської області, Волинської області, Львівської області та Закарпаття. Нікополь був представлений спортсменом КЗ «ДЮСШ №1» – Іваном МИСЛЯЄМ. За підсумками змагань команда Івана посіла 3 місце у командному заліку. Ще один нікопольський спортсмен, який тимчасово тренується у м. Києві, та виступає у її складі – Андрій МОРОЗ, посів 1 місце в групі ВС2. Команда за участю Андрія зайняла 2 місце. Кубок м.Київа в загальному заліку дістався команді м.Київ, за яку виступає Андрій МОРОЗ.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів Олександра ГОРОБЧЕНКА та Антона СЄРОВА.
6. Легкоатлети ДЮСШ «Електрометалург» – переможці та призери чемпіонату області. 23-24 травня в місті Дніпро на базі стадіону “Олімпійські резерви” пройшли Чемпіонат Дніпропетровської області та Всеукраїнські змагання “Олімпійське сузірʼя Придніпровʼя” серед юнаків та дівчат 2007-2008 року народження.