Юні боксери вдало виступили на чемпіонаті Дніпропетровської області

25 Вер 2019 13:20 | Новини Нікополя

В місті Дніпро з 17 по 20 вересня пройшов чемпіонат Дніпропетровської області з боксу серед юнаків 2006-2007 рр.н.

На ринг вийшли понад 100 спортсменів з різних міст області.

Юні боксери НДЮСШ «Трубник» дуже вдало виступили на цих змаганнях і показали високий рівень підготовки. Чемпіонами стали Посвістак Віктор в ваговій категорії 30 кг., Біленко Андрій (32 кг.), Кириченко Кирило (50 кг.), Захарченко Микита (50 кг.) та Мельниченко Сергій (43 кг.). Срібні медалі завоювали Мунтян Олександр (43 кг.) і Птичкін Богдан (65 кг.), бронзовим призером став Мельниченко Дмитро (41 кг.), а Корінний Ярослав (38 кг.) і Потурай Вадим (60 кг.) були п’ятими. Переможців та призерів змагань нагородили грамотами та медалями.

За результатами чемпіонату області четверо наших боксерів Захарченко Микита, Мельниченко Сергій, Мельниченко Дмитро та Птичкін Богдан приймуть участь в чемпіонаті України в кінці жовтня.
Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів-викладачів Костянтина Чекалова, Олексія Губарева, Андрія Сипченко , Олександра Мимрикова з успішним виступом і бажаємо подальших успіхів і перемог на чемпіонаті України!