Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Молоді вчені Дніпропетровщини можуть отримати премії за кращі наукові роботи

Молоді вчені Дніпропетровщини можуть отримати премії за кращі наукові роботи
4 Сен 2020 10:04

Триває конкурс наукових робіт молодих вчених. Долучитися до нього можуть і науковці Дніпропетровщини. Переможці отримають кошти на реалізацію своїх проєктів. Заявки можна подати до 25 вересня. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій Полторацький.
«Це вже п’ятий конкурс наукових робіт молодих вчених, який проводить МОН. У 2020-му міністерство підтримало майже 200 робіт та виділило понад 100 млн грн на втілення проєктів, – розповів директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький. – Запрошуємо дослідників з Дніпропетровщини спробувати власні сили та подати дослідницькі роботи на конкурс».
Роботи приймають за 11 напрямками. Вони мають відповідати пріоритетам програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт-2020».
Взяти участь у конкурсі можуть дослідники до 35 років, які працюють або навчаються у вишах чи наукових установах, підпорядкованих МОН. У закладах мають відібрати найкращі проєкти та подати їх до Міністерства освіти і науки України до 25 вересня. Кожну роботу будуть оцінювати 5 експертів. Переможців визначить Конкурсна комісія МОН.

Поделиться материалом


Оставить комментарий

avatar
250