Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Засідання виконкому Марганецької міської ради: всі рішення прийнято

Засідання виконкому Марганецької міської ради: всі рішення прийнято
28 Янв 2021 14:25 | Новости Марганца

Чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради відбулося 27 січня. На чергу денну було винесено 21 проєкт рішення.

Під час засідання основним питанням став проєкт рішення про роботу комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства Марганецької міської ради». Доповідач директор комунального підприємства «ВУВКГ»ММР» Валентин Ваданов зазначив, що за 2020 р. підприємство отримало збитковий фінансовий результат. З врахуванням отриманої фінансової допомоги та інших операційних доходів збитки по підприємству становлять 19 818, 4 тис. грн. У поточному році плануються заходи, що, насамперед, спрямовуватимуться на підвищення ефективності та надійності функціонування підприємства з одночасним зниженням нераціональних витрат, надання якісних та стабільних послуг населенню, забезпечення беззбиткової роботи підприємства. Також під час засідання члени виконкому розглянули ще одне основне питання, що стосувалося стану виконавської дисципліни у виконавчих органах міської ради за 2020 рік. Доповідач завідувач відділу забезпечення діяльності виконкому міської ради Ольга Крапивна зазначила, що протягом минулого року здійснювалися всі необхідні заходи, спрямовані на забезпечення своєчасного та якісного виконання завдань, визначених директивними документами.

Інші питання стосувалися надання допомоги на поховання, про надання одноразової цільової матеріальної допомоги пільговим категоріям громадян за рахунок коштів міського бюджету, а саме учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни, які брали участь у війні в Афганістані, вирішення долі неповнолітніх, які цього потребують, про організацію та фінансове забезпечення харчування здобувачів освіти в закладах загальної середньої освіти у 2021 році тощо. Зокрема, розглянуто питання щодо затвердження переліку зелених насаджень, що підлягають видаленню, а саме: 23 дерева будуть видалені у районах ЗОШ № 7 (вул. Долгова), ПМШ № 11 (вул. Соборна) і Марганецького територіального центру соціального обслуговування (вул. Кленова).

Всі проєкти рішень прийняті більшістю голосів.

Оставить комментарий

avatar
250