Новое на сайте


Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

У Марганці ОСББ залучають бюджетні кошти для ремонтів багатоквартирних будинків .

У Марганці ОСББ залучають бюджетні кошти для ремонтів багатоквартирних будинків .
10 Авг 2020 10:03 | Новости Марганца

Вже 4 роки марганецькі ОСББ мають можливість залучати бюджетне фінансування на виконання ремонтних робіт у будинках. Відбувається це за умови участі співвласників багатоквартирних будинків у Програмі співфінансування, яку ініціювала у 2016 році міський голова Олена Жадько. Відповідно до Програми частина коштів (50 %) виділяється з міського бюджету, а решту сплачують жителі ОСББ.
У поточному році на відновлення покрівлі житлових будинків ОСББ з міського бюджету виділено 500 000 грн, на посилення внутрішніх електромереж – 98 000 грн. Ремонтні роботи вже проведено у будинках за адресами: вул.

Перспективна, 4 (поточний ремонт покрівлі), Проектна, 9 (поточний ремонт мереж внутрішнього електроживлення), Лермонтова, 29 (поточний ремонт мереж внутрішнього електроживлення), Клубна, 11 (поточний ремонт покрівлі, примикань з улаштуванням брандмауерів, парапетів).
Міський голова зазначила: «Підготовка до осінньо-зимового періоду включає в себе чимало важливих аспектів для мешканців багатоквартирних будинків.

Це і виконання програми з підвищення електричної потужності, котру ми разом з ДТЕКом реалізуємо за бюджетні кошти, і ремонти дахів, під’їздів та відмостки. Ми завжди готові допомогти у реалізації робіт та надати можливість на 50 відсотків зменшити фінансове навантаження на марганчан, котрі проживають у багатоквартирних будинках».

Оставить комментарий

avatar
250