Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Засідання Марганецького виконкому: ухвалено 26 рішень

Засідання Марганецького виконкому: ухвалено 26 рішень
9 Июл 2020 08:58 | Новости Марганца

08 липня відбулося чергове засідання виконкому Марганецької міської ради, на розгляд якого було винесено 26 основних проєктів рішень та один додатковий.

Члени виконавчого комітету, зокрема, розглянули питання надання одноразової цільової матеріальної допомоги деяким пільговим категоріям громадян, допомоги на поховання, влаштування долі неповнолітніх марганчан, які цього потребують, а також питання архітектурно-будівельного впорядкування.

Також було затверджено Регламент видачі довідок про склад сім’ї. Для зручності громадян їх тепер можна буде отримувати у Центрі надання адміністративних послуг з серпня 2020 року.

Були затверджені заходи щодо реалізації у 2020 році міської Програми сприяння організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби у місті Марганці на 2020 рік та міської цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту та забезпечення пожежної і техногенної безпеки в місті Марганці на 2016-2020 роки.

А також, з урахуванням вимог п.1 Протоколу наради під головуванням голови облдержадміністрації від 01.07.2020 року щодо обмеження руху транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування у період підвищеної температурі у 2020 році, прийнято рішення про встановлення обмежувальних знаків по вул. Виїзній та по вул. Нікопольській у м. Марганці (автодорога Н-23 Кропивницький-Запоріжжя).

Більшість питань на засіданні ухвалені одноголосно.

Оставить комментарий

avatar
250