Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

У Марганці на засіданні виконкому ухвалено 43 рішення.

У Марганці на засіданні виконкому ухвалено 43 рішення.
26 Июн 2020 11:11 | Новости Марганца

Чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради відбулося 24 червня. Цього разу члени виконкому розглянули та ухвалили 43 рішення, серед яких були питання про стан виконання місцевих цільових програм, питання соціального захисту пільгових категорій дорослого та дитячого населення, архітектурно-будівельного впорядкування територій міста та орендних відносин.

Цікавими для широкого загалу марганчан стануть ухвалені цього разу рішення про проведення конкурсів місцевого розвитку «Громадський бюджет» та «Бюджет участі», які за роки свого існування набули великої популярності серед жителів та стали реальним інструментом для втілення народних ініціатив. На засіданні затверджено склади рад конкурсів та положення про порядок їх проведення.

Вже з 1 липня розпочинається прийом проєктів, які змагатимуться за перемогу та отримання фінансування з міського бюджету для реалізації в наступному, 2021 році. В рамках підготовки до святкування Дня міста Марганця та Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості, котрі цьогоріч відзначатимуться 19 липня, ухвалено рішення про проведення конкурсу на кращу будівлю.

Оставить комментарий

avatar
250