Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

привітання від міського голови міста Покров Олександра Шаповала

привітання від міського голови міста Покров Олександра Шаповала

Дорогі земляки! Шановні гості міста!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 65-ї річниці нашого рідного міста Покров!

Це не просто дата – це черговий важливий рубіж у історії міста, з яким переплетені долі покровчан.  Бо Покров – то минуле, сьогодення і майбутнє кожної родини,  з ним пов’язане все саме найдорожче.

Цього дня ми особливо відчуваємо себе частиною великої родини – єдиної громади. Віддаємо шану ветеранам, будівничим нашого міста, хто творив його історію і тим, хто сьогодні продовжує важливу справу – розбудовує Покров. Вашими руками, небайдужими серцями, дорогі покровчани, місто змінюється, стає сучасним – з особливим неповторним обличчям. Завдяки Вам, хто захищає мир і спокій на сході країни, трудиться на підприємствах і в закладах,  впроваджує соціальні проекти та реалізовує перспективні ідеї, Покров став прикладом вагомих починань та звершень, збереження традицій, шанування своєї історії. Він – відображення любові, турботи та поваги своїх мешканців.

Дякую Вам за це, дорогі земляки! 65-річчя – це новий старт до майбутніх перемог, які нам з Вами під силу!

Тож нехай Покров з впевненістю крокує вперед, буде успішним, квітучим під Покровом Пресвятої Богородиці! Бажаю Вам, дорогі покровчани та Вашим родинам міцного здоровя, злагоди й миру, добра та благополуччя!

Зі святом! З Днем міста!

З повагою, міський голова Олександр Шаповал.

Поделиться материалом