Архив по категории: Old

Фев 18 2019

«Реклама-двигун торгівлі»!

«Реклама-двигун торгівлі»! А як вона працює на радіо ?

Далі розглянемо  відповіді на питання, які на порядку денному не тільки у маркетологів, а й у рекламодавців, які очікують результатів від своїх вкладень.

Реклама на радіо. У чому її особливість? Та чи еффективна вона взагалі?

Реклама на радіо є засобом негайної дії і часто досягає свідомості потенційного покупця безпосередньо перед ухваленням рішення про покупку.

Радіо – дуже оперативний вид комунікації.

Тільки на радіостанціях можна внести зміни в ролик і підготувати його до ефіру протягом дня.

І певно це єдиний рекламний носій, який пропонує найширше охоплення аудиторії протягом робочого дня.

(в автомобілі чи транспорті дорогою на роботу або з неї, безпосередньо на робочому місці, в магазині, у спортзалі).

До того ж реклама на радіо не вимагає до себе особливої уваги, вона йде фоном, впливаючи у першу чергу на почуття. Людина може навіть не усвідомлювати, що чує рекламне повідомлення (тобто вона спеціально не вслуховується), але, тим не менше, після кількох повторень, зміст послання (назва бренду і т. п.) відкладається у свідомості.

Здавалося б парадоксально, але радіо, на відміну від інших ЗМІ проникає в свідомість ефективніше і швидше, створюючи яскраві образи, які запам’ятовуються. Чому так? Справа у людській психології. Радіо використовує так званий «театр уяви». На радіо потрібно лише розбудити уяву слухачів, а вже кожен з них побачить свою картинку, яка буде мати 100% відповідності для кожної людини.

Висновок: Радіореклама є ефективним та самодостатнім засобом реклами.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42746

Ноя 09 2018

Нікопольців запрошують до обговорення бюджету міста на 2019 рік

Жителів міста запрошують 27 листопада 2018 року о 16.00 годині у КЗ «Нікопольський культурно-дозвіллєвий центр» Нікопольської міської ради за адресою вул. Патріотів України, 94 (у великій залі на ІІ поверсі) на публічні громадські обговорення важливих  проектів міста.

Виконавчими органами Нікопольської міської ради підготовлено наступні  проекти рішень міської ради:

  • «Про бюджет міста на 2019 рік»;
  • «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя на 2019 рік».

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/old/42996

Ноя 09 2018

13 гривен за буханку хлеба: подорожание на Днепропетровщине


С сегодняшнего дня по всей Днепропетровской области поднимется цена хлеб. Стоимость вырастет до 13 гривен.
Об этом стало известно из сообщения Ассоциации фермеров Днепропетровщины.
9 ноября хлеб будет стоить 13 гривен, а далее его стоимость может достигнуть и 15 гривен.
По словам председателя Ассоциации фермеров Днепропетровщины Анатолия Гайворонского поднятие цены на хлеб связано с увеличением цен на электричество, топливо, муку и прочее, кроме того дальнейший рост неизбежен в связи с повышение минимальной заработной платы, которое планируется с начала года.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42993

Ноя 09 2018

Привітання з Днем української писемності та мови від міського голови Фісака Андрія Петровича

Шановні мешканці Нікополя!

Щиро вітаю Вас з Днем української писемності та мови!

«Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ» В.Сосюра

Мова – це душа мільйонів українців, загартована історією і відточена творчістю найталановитіших письменників.

Знати і шанувати рідну мову – означає шанувати свою державу, бути освіченою і вихованою людиною. Ми, сучасні українці, повинні зберегти рідне слово і передати його наступним поколінням.

Всебічна підтримка державної української мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток – почесна місія кожного громадянина України.

Вітаю усіх з цим святом, і бажаю Вам оберігати та розвивати українську мову, будувати незалежну і духовно вільну країну.

 

З повагою,

міський голова Андрій ФІСАК

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42991

Ноя 09 2018

9 листопада — День української писемності та мови

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.
вітаємо всіх українців.Бажаємо процвітання та якомога більшого існування нашій українській мові! Нехай живе наша рідна мова!
З повагою колектив радіо Ностальжі.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42988

Ноя 08 2018

Стало відомо коли почнеться реєстрація на ЗНО- 2019

У департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА повідомили, що реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року розпочнеться 5 лютого та триватиме до 25 березня.

«У 2019-му додаткового періоду для перереєстрації на ЗНО не буде. Тож всі дані та корективи слід внести до 25 березня наступного року», — зазначили в департаменті.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де будуть зазначені час і місце проведення тестувань.

АТОвці та переселенці, які не мали змоги зареєструватися на ЗНО в основний період, зможуть зробити це до 20 травня 2019 року.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42984

Ноя 08 2018

«Доступні ліки»: На Дніпропетровщині виписали майже 1,7 млн рецептів

За урядовою програмою «Доступні ліки» у 2018 році на Дніпропетровщині лікарі виписали майже 1,7 млн рецептів. За цими рецептами їхні пацієнти змогли отримати необхідні препарати абсолютно  безкоштовно або із суттєвою знижкою.

«Програма «Доступні ліки» допомагає заощадити сімейний бюджет. Ті, хто страждає на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет другого типу та бронхіальну астму, можуть отримати необхідні ліки безкоштовно або із суттєвою знижкою, — зазначили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА. — В переліку «доступних ліків» — не лише вітчизняні препарати. Майже половина з них – понад 100 найменувань — виробництва Німеччини, Франції, Фінляндії, Швеції та інших країн».

Аби приєднатися до програми, слід звернутися за рецептом до сімейного лікаря. Із цим рецептом потрібно прийти до однієї з аптек-учасниць проекту.

Уточнити деталі щодо «Доступних ліків» можна за телефонами цілодобової «гарячої лінії» – 0 800 50 72 50 або 1545.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42981

Ноя 08 2018

Спільний проект АТ «Турбоатом» та ДП «НАЕК «Енергоатом» з розробки нового покоління конденсаторів для АЕС рекомендовано на присудження Держпремії України

Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки за результатами голосування пропонує присудити Державну премію України в галузі науки і техніки 2018 року роботі АТ «Турбоатом» та ДП «НАЕК «Енергоатом» з розробки нового покоління конденсаторів для українських АЕС.

Представлена робота присвячена створенню конденсаторів нового покоління «блочно-модульного» виконання для турбоустановок потужністю 1000 МВт. Вироби відповідають сучасним вимогам з енергоефективності та надійності, як для модернізації діючих АЕС, так і для будівництва нових.

У ході розробки та реалізації проекту вирішувалися складні наукові завдання. У їх вирішенні брали участь не лише фахівці АТ «Турбоатом», але і партнери підприємства: Інститут проблем машинобудування, Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона, а також ДП «НАЕК «Енергоатом», який є стратегічним замовником та партнером АТ «Турбоатом».

Крім наукових проблем, у роботі врахований світовий досвід. При цьому у порівнянні з конденсаторами, які створюються різними світовими виробниками для інших замовників, рішення, використані АТ «Турбоатом», відрізняються новизною. Вона полягає не лише в конструкції конденсатора, а й у багатьох технологічних рішеннях.

На Запорізькій АЕС нові конденсатори «блочно-модульного» виконання успішно експлуатуються на блоках №3, №4.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42978

Ноя 07 2018

Незабаром відкриття нового хірургічного корпусу Центру Матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі

У Дніпрі вже на фініші роботи по відновленню хурургічного корпусу Центру Матері та дитини ім. Руднєва . Ушестеро більше операційних та новітнє обладнання. Відкриття – цьогоріч. Про це розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

У новій будівлі – нові можливості. Увесь 6-й поверх виділили під операційні. Їх буде шість.
В оперблоці – сучасна система подачі повітря, автоматичні двері, антибактеріальне покриття стін, а ще – новітнє обладнання. Наприклад, ангіограф та наркозно-дихальна апаратура. Її саме встановлюють.
Вже завершені роботи на 5, 4 та 3-му поверхах. Стіни пофарбовані у яскраві рожеві, блакитні та жовті кольори, розбавлені яскравими елементами. Встановлюється обладнання, меблі. Тут розмістять відділення кардіохірургії, голови та шиї, реконструктивно-пластичної хірургії.

Поверхом нижче – приймальне відділення, травмпункт. Для зручності тут розмістять комп’ютерний томограф та рентген-кабінет. Ще нижче облаштують зал лікувальної фізкультури, басейн, масажні кабінети.

На кожному поверсі – одномісні та двомісні палати. Вони – для малюків та їхніх мам. Кожен поверх розрахований на 25 місць.

«Кількість операцій малюкам збільшиться у 3,5 рази – до 7 тисяч на рік. Ми хочемо, щоб у разі проблем з дитячим здоров’ям, батькам не доводилося їхати в інші регіони чи за кордон. Кваліфіковану медичну допомогу вони зможуть отримати на місці», – зауважив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42974

Ноя 07 2018

Задержка в назначении субсидий: Как платить за коммуналку?

О том, как платить за коммуналку при отсутствии в платежке данных о субсидии рассказали в Министерстве  Минсоцполитики.

Об этом сообщает «ТСН».

В Министерстве социальной политики предупредили украинцев о том, что могут быть задержки в назначении субсидий. Причину задержки объясняют тем,  что с началом отопительного сезона в Украине резко увеличилось количество желающих получить государственную помощь на оплату ЖКХ. А также несвоевременное получение субсидий связано и с тем, что местные органы затягивают с передачей информации о составе зарегистрированных лиц, перечне жилищно-коммунальных услуг и тарифов в городе.

«Если управление социальной защиты населения приняло у семьи документы на оформление правительственной скидки в оплате жилищно-коммунальных услуг, субсидия ей будет назначена с момента оформления заявления, и соответственно будет произведен перерасчет с месяца назначения жилищной субсидии. Поэтому, если в ноябре платежка за газ или тепло поступит без отражения субсидии, помощь от государства будет начислена, ее размер можно будет увидеть в реестре субсидиантов по ссылке», — отметили в ведомстве.

В случае, если в квитанции отсутствуют данные о размере субсидии, то людям рекомендуют оплачивать обязательный платеж – ту сумму, которую им рассчитали за воду, свет и газ в сентябре 2018 года. Перерасчет будет проведен позже.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42963

Предыдущие сообщения «