Архив по категории: городские новости

новости города Никополя

Май 23 2018

Шановні нікопольці!

У рамках святкування Дня прикордонника України, запрошуємо на щорічні міські Кінно-кінологічні змагання. Захід відбудеться 26 травня 2018 року о 9:00 на території КЗ «Нікопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат «Гармонія». Завітайте на захід всією сім’єю, аби спостерігати кінно-спортивне шоу та показові виступи службових собак.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39386

Май 22 2018

Понад 100 спортсменів вязи участь у фіналі чемпіонату України з баскетболу в Нікополі

З 18 по 20 травня в Нікополі у спортивному залі стадіону «Металург» ім. А.І. Куценко пройшов фінал чемпіонату України з баскетболу Всеукраїнської баскетбольної ліги дивізіону «Б» (ВЮБЛ) серед юнаків 2002 р.н.і молодше. Участь взяли 8 команд (понад 100 спортсменів) з міст: Мелітополя, Зеленодольська, Новомосковська, Марганця (3 команди) і Нікополя (2 команди). Змагання почалися урочистим відкриттям. Привітати  учасників змагань прийшли: начальник відділу з питань спорту управління з гуманітарної політики Нікопольської міської ради Олександра Олександрівна Голованова, директор Нікопольської дитячо-юнацької спортивної школи №2 «Нікополь 98», заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, срібний призер Олімпійських ігор в Пекіні Олена Анатоліївна Антонова, голова Нікопольської федерації баскетболу, майстер спорту України Ян Олегович Селіванов та директор КЗ “Спорт для всіх”, майстер спорту України Андрій Володимирович Муравчиков.  Багато теплих слів і побажань прозвучало на адресу учасників змагань від  голови Нікопольської федерації баскетболу Яна Олеговича Селіванова.

Три дні змагань запам’ятаються учасникам цікавими зустрічами і запеклими сутичками на баскетбольному майданчику. Команда “Нікополь-Сіті” НДЮСШ №2 “Нікополь 98”, під керівництвом  тренера-викладача з баскетболу Яна Селіванова стала срібним призером чемпіонату України, поступившись команді з Новомосковська, третє місце зайняла команда м.Марганця. Переможці  та призери змагань були нагородженні грамотами, медалями та кубками. Переможцем в номінації “Кращий нападаючий” чемпіонату став Макаренко Владислав. Він був нагороджений грамотою і баскетбольною статуеткою. Призи для нагородження були надані Федерацією Баскетболу України (ФБУ).

Учасники та їхні тренери залишилися задоволені організацією, проведенням та суддівством  на змаганнях.

Вітаємо нашу команду та їх тренера з успішим виступом!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39383

Май 22 2018

Хочеш виграти грант? Навчись правильно складати проектні документи!

Хочеш виграти грант? Навчись правильно складати проектні документи!

Представники бізнесу та  представники громадських об’єднань підприємців, а також  ті, хто хоче відкрити свою громадську організацію й прийняти участь  у грантових програмах

ЗАПРОШУЮТЬСЯ на  семінар-тренінг «Проектний менеджмент громадської організації. Практика написання проектних заявок»

Категорія учасників — місцевий бізнес та громадські об’єднання бізнесу, або ті, хто хоче відкрити свою громадську організацію й приймати участь  у грантових програмах.

Дата проведення: 29.05.2018

Час проведення: 11-00 – 13-00 з перервою на брейк-каву

Місце проведення: 4 поверх зала засідань

Семінар проводиться в рамках Міської програми розвитку малого та середнього бізнесу.

Семінар безкоштовний.

Кількість учасників семінару – обмежена: 20 осіб.

Реєстрація у відділі промисловості та розвитку малого та середнього  бізнесу, каб. № 3 будівлі виконкому міської ради,

або за тел.: (05662) 505073, 0509228500

Відділ промисловості та малого та середнього бізнесу.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39381

Май 22 2018

Стихійна торгівля стає потенційно небезпечною для споживачів

Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічного добробуту населення нашого міста. На вулицях, площах у дворах та в інших невстановлених місцях розгорнулася ціла мережа несанкціонованого збуту м’ясних і молочних продуктів, риби, городини тощо. Попри те, що придбані з рук продукти харчування не відповідають санітарним нормам, люди часто ігнорують ці застереження.

Нехтуючи санітарними правилами спостерігається торгівля харчовими продуктами, їжею швидкого приготування з самовільно встановлених точок продажу, утворюючи цілі осередки незаконної торгівлі.

Втім, так продавати харчові продукти є адміністративним правопорушенням та передбачає штраф для громадян від 340 грн до 1360 грн, та для посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності від 850 до 1700 грн. За інформацією комунального підприємства «Муніципальна варта» до функцій якого і належить контроль за дотриманням Правил благоустрою в місті — за період з 01.01.2018 по 11.05.2018 р – проведено 67 профілактичних роз’яснень з продавцями стихійних ринків про дотримання правил торгівлі та попереджено про адміністративну відповідальність, видано 9 приписів (попереджень) та складено 127 протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Адміністративною комісією Нікопольської міської ради протоколи розглянуто та 81 направлено до сільських рад (бо торгуючі-мешканці прилеглих сіл) для застосування штрафів, по іншим протоколам — прийняті рішення щодо застосування штрафів, в разі несплати – справа передається до Нікопольського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області для стягнення штрафів.

Також Нікопольський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України інформує про ускладнення епідемічної ситуації з гострих кишкових інфекцій, показник захворюваності вже перевищив середньо-багаторічний рівень на 44,4% та максимальний рівень на 18,2%. Головним фактором, що сприяє виникненню захворювань на гострі кишкові інфекції, залишаються харчові продукти, більшість із яких придбані на стихійних ринках міста. Так 25% хворих пов’язують захворювання з молочними продуктами, 16,7% — з вживанням м’ясних страв, 16,7% — готових кулінарних страв. Лише у травні зареєстровано 4 випадки сальмонельозу.

Тому ще раз наголошуємо!!! Стихійна торгівля – це потенційна небезпека для споживача. Продукти харчування, які безконтрольно реалізують несумлінні підприємці, приватні особи з рук, не пройшли лабораторний контроль, не мають відповідного маркування, не упаковані належним чином. Отже, їх споживання може спричинити небезпечні гострі кишкові інфекції. Позиватися ж до суду за шкоду, заподіяну здоров’ю, підстав не буде, оскільки Вам не видадуть розрахунковий документ (чек) – відповідача немає. Найефективніший спосіб боротьби зі стихійною торгівлею – не купувати продуктів харчування у невстановлених місцях.

Звертаємось до гостей та мешканців нашого міста, які здійснюють торгівлю у невстановлених місцях та наражають нас та наших близьких на небезпеку!!!

На ринках нашого міста є 441 вільних місця для торгівлі продовольчими товарами, при цьому на великих ринках «Першотравневий», «Селянський» та «Центральний» існує біля 900 вільних торгових місць для торгівлі як продовольчими так і промисловими товарами, заповнюваність торговельних місць, в середньому по місту складає 81,7%.

За попередньою інформацією керівники ринків згодні надавати для торгівлі пенсіонерам торгові місця за пільговою платою.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39375

Май 22 2018

Успішний виступ спортсменів Запорізької АЕС

На чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юнаків, що проходив в м Дніпро, гідно дебютував вихованець ДЮСШ спорткомплексу Запорізької АЕС Олександр Чехмистренко, який виступав у складі збірної команди Запорізької області. Наш земляк виборов два других місця на байдарці-четвірці на дистанції 1000 м і на байдарці-двійці на дистанції 5000 м.
У змаганнях брали участь 266 спортсменів (27 команд) з усієї України.
Паралельно з юніорських чемпіонатом країни в Дніпрі проходить і національна першість серед молоді до 23 років. І старт змагань став більш ніж успішним для енергодарських спортсменів. Денис Давидов і Дмитро Кряж завоювали перші медалі вищої проби на дистанції 1000 м.
Тренує хлопців Сергій Сніжко — заслужений тренер України, співробітник водно-спортивної бази Запорізької АЕС.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39372

Май 22 2018

Эффективность рекламы на радио

Здравствуйте, наши дорогие радиослушатели и читатели сайта.

Тема эффективности рекламы – на повестке дня не только у маркетологов, но и у рекламодателей, которые ожидают результатов от своих вложений.

Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36374

Май 22 2018

ЦІЛОДОБОВИЙ ТЕЛЕФОН НА ВИПАДОК АВАРІЙНИХ СИТУАЦІЙ 0800-504-105

Нікопольці мають змогу безкоштовно звернутися з приводу аварійних ситуацій на комунальних системах життєзабезпечення міста (питання щодо водопостачання та водовідведення, стану утримання дорожнього полотна, благоустрою, зовнішнього освітлення та ін.) за єдиним телефоном 0800-504-105.

За цим телефоном цілодобово прийматимуть заявки відповідальний черговий міськвиконкому та диспетчери комунальних підприємств: «Міськводоканал», «Міськавтодор-1», «Ритуальна служба», «МЖТІ».

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/31481

Май 21 2018

На блоці №4 зроблять заміну обладнання систем збудження турбогенератора

Встановлення устаткування систем збудження турбогенератора входить до переліку заходів в рамках продовження терміну експлуатації четвертого енергоблоку. Фахівці електричного цеху ЗАЕС брали участь в приймально-здавальних випробуваннях обладнання, які проходили в чеському місті Всетін.

«Обладнання систем збудження турбогенератора встановлять на всіх шести блоках атомної станції. Це дуже важливо з точки зору технічного обслуговування, ремонту. Устаткування являє собою шість шаф, об’єднаних в один щит. Разом з ними поставляється і трансформатор. Два перетворювальних канали і мікропроцесори відносяться до нового програмного покоління. Коли один з каналів знаходиться в ремонті, то другий в цей час здійснює контроль. І в будь-який момент, в ручному або автоматичному режимі, можливий перехід на резервний канал», — розповів провідний інженер ЕЦ Анатолій Омелянович.

Монтувати обладнання буде підрядна організація під керівництвом фахівців електричного цеху. Під час налагодження аналогічного обладнання на першому і другому блоках фахівці Запорізької АЕС пройшли навчання безпосередньо у виробників, тому певний досвід вже є. А на генеральну наладку і заключні випробування приїдуть представники заводу.

Досвід експлуатації обладнання систем збудження турбогенератора на першому і другому енергоблоках показав, що працює воно надійно, без зауважень.

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39360

Май 21 2018

В Нікополі наносять розмітку на дороги

Дорожня розмітка є невід’ємною частиною організації дорожнього руху. Вона вкрай важлива як для водіїв, так і для пішоходів, щоб убезпечитися від аварійної ситуації.

На дорогах нашого міста це особливе маркування проводять робітники Міськавтодору. Робота триває вже другий тиждень.

– Зараз закінчуємо роботи по проспекту Трубників і почнемо наносити розмітку на вулиці Херсонській, – коментує директор КП «Міськавтодор» Олексій Савченко. – Також плануємо нанести розмітку біля всіх навчальних закладів.

На сьогодні бригада Міськавтодору виконує розмітку вручну, але невдовзі комунальне підприємство придбає спеціальну машину для поздовжньої розмітки.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39357

Май 21 2018

На нікопольських клумбах садять квіти

Квітучі клумби не тільки прикрашають Нікополь, але й піднімають настрій його мешканцям. Для того, щоб на наших клумбах замайоріли квіткові візерунки, з місцевого бюджету в цьому році було виділено 270 тисяч гривень на закупівлю саджанців.

За висадку квітів відповідають робітники дільниці Зелене господарство. Минулого тижня вони почали готувати грунт та проклали систему зрошення вздовж центральної аллеї припаркового скверу та під стоянкою біля будівлі виконкому на клумби.

Перед тим як висаджувати квіти, фахівцем з ландшафтного дизайну були розроблені та затверджені дизайн-проекти. А зараз висадка квітів вже йде повним ходом.

– За два дні ми висадили шість тисяч саджанців на клумбах вздовж аллеї та біля будівлі виконкому, – коментує майстер Зеленого господарства Юлія Куцурук, – Для висадки ми вибрали петунію, чорнобривці і аліссум, тому що вони не вибагливі, швидко адаптуються в нашому грунті.

Щоб завершити всі необхідні роботи працівникам Зеленого господатсва треба висадити ще 12 тисяч квітів на центральній площі міста та в сквері на площі Незалежності.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39343

Предыдущие сообщения «