Архив по категории: Новости Никополя

новости города Никополя

Ноя 16 2018

Ефективне управління надзвичайними ситуаціями: новий проект співробітництва GIZ Gmbh

У Нікополі продовжується співпраця з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ Gmbh за новим напрямом – ефективне управління надзвичайними ситуаціями.
Технічна допомога у вигляді сучасного обладнання для ліквідації дорожньо-транспортних пригод та пожеж, інформаційно-консультаційна підтримка та обмін европейськім досвідом пожежного волонтерства, ці та інші питання були розглянуті на робочій зустрічі представників міської влади та представників GIZ, яка відбулась на минулому тижні в приміщенні міської ради.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43092

Ноя 16 2018

Никопольчанам стоит запастись водой

17 ноября   с 00.00 водоснабжение в город будет осуществляется с пониженным давлением, возможно отсутствие воды на верхних этажах и некоторых районах.

Об этом стало известно из сообщения на официальном сайте  КП «Никопольводоканал» .

Будут проводиться аварийно-ремонтные работы на трубопроводе диаметром 1000.

Жителям города рекомендуется сделать запасы воды.

Водоснабжение в полном объеме будет восстановлено после окончания ремонтных работ.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43090

Ноя 16 2018

Скрубер пройшов випробування вдало.

Представники Запорізької АЕС взяли участь в приймально-здавальних випробуваннях системи примусового скидання тиску з системи герметичного огородження енергоблоку. Випробування проходили на заводі-виробнику компанії «Skoda», яка працює в сфері ядерного машинобудування.

Заходи щодо впровадження системи примусового скидання тиску із системи герметичного огородження (скрубер) реалізуються в рамках виконання Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ) на Запорізькій АЕС. Таке системне обладнання на Запорізькій АЕС буде встановлено вперше. Проведено приймально-здавальні випробування двох скруберів, які будуть змонтовані на першому та другому енергоблоках.

В процесі випробувань обговорювалися питання щодо експлуатації нової системи, монтажу, програми якості. Крім двох скруберів, наші фахівці приймали також комплектуючі, що входять до складу цієї системи — трубопроводи, арматуру, вимірювальні прилади та т.п.

«В ході випробувань ми перевірили відповідність вимог технічної специфікації, розробленої на цей виріб, і виконали процедуру програми приймально-здавальних випробувань», — розповідає голова приймальної комісії, начальник відділу технічного контролю ЗАЕС Віктор Ковальов.

Скрубер діє на багатьох енергоблоках світу. Конструктивне він являє собою металеву ємність, схожу на бак, яка заповнюється спеціальним розчином з хімічними реактивами для уловлювання та зв’язування радіоактивних аерозолів та ізотопів йоду.

Скрубер складається з 34 пелюсток, які збираються за допомогою скоб та стрижневих шпильок. Так само він буде монтуватися на енергоблоках.

Обладнання вже в дорозі та скоро прибуде на Запорізьку АЕС. Монтування на блоках буде проходити під наглядом представників заводу-виготовлювача.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43082

Ноя 16 2018

«Реклама-двигун торгівлі»!

«Реклама-двигун торгівлі»! А як вона працює на радіо ?

Далі розглянемо  відповіді на питання, які на порядку денному не тільки у маркетологів, а й у рекламодавців, які очікують результатів від своїх вкладень.

Реклама на радіо. У чому її особливість? Та чи еффективна вона взагалі?

Реклама на радіо є засобом негайної дії і часто досягає свідомості потенційного покупця безпосередньо перед ухваленням рішення про покупку.

Радіо – дуже оперативний вид комунікації.

Тільки на радіостанціях можна внести зміни в ролик і підготувати його до ефіру протягом дня.

І певно це єдиний рекламний носій, який пропонує найширше охоплення аудиторії протягом робочого дня.

(в автомобілі чи транспорті дорогою на роботу або з неї, безпосередньо на робочому місці, в магазині, у спортзалі).

До того ж реклама на радіо не вимагає до себе особливої уваги, вона йде фоном, впливаючи у першу чергу на почуття. Людина може навіть не усвідомлювати, що чує рекламне повідомлення (тобто вона спеціально не вслуховується), але, тим не менше, після кількох повторень, зміст послання (назва бренду і т. п.) відкладається у свідомості.

Здавалося б парадоксально, але радіо, на відміну від інших ЗМІ проникає в свідомість ефективніше і швидше, створюючи яскраві образи, які запам’ятовуються. Чому так? Справа у людській психології. Радіо використовує так званий «театр уяви». На радіо потрібно лише розбудити уяву слухачів, а вже кожен з них побачить свою картинку, яка буде мати 100% відповідності для кожної людини.

Висновок: Радіореклама є ефективним та самодостатнім засобом реклами.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42746

Ноя 16 2018

16 листопада — День працівників радіо, телебачення та зв’язку


Шановні колеги!
Вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення й зв’язку!
Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, операторів – від нашиї праці залежить наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство.
Бажаємо Вам здоров’я, миру, успіхів у праці, добра, благополуччя, удач і нових здійснень.
Хай завжди в усіх починаннях Вас супроводжує успіх!
З повагою, колектив Радіо «Ностальжі» 102.4 FM

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43059

Ноя 16 2018

Привітання З Днем радіо, телебачення та зв’язку від міського голови Фісака Андрія Петровича


Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.
Сьогодні, завдяки вашій праці, ми маємо доступ до великого обсягу інформації, що дозволяє кожному з нас розширювати світогляд та орієнтуватися в процесах, які стрімко відбуваються в світі.
Робота медіа служить потужним фактором єднання нашого народу, формує загальні цінності і орієнтири. Ви багато в чому визначаєте суспільні настрої, вам довіряють, до вас прислухаються.
Прийміть щирі слова вдячності за плідну співпрацю, неупередженість та незаангажованість під час висвітлення усіх значущих подій, що відбуваються в нашому місті.
Нехай Ваша робота приносить Вам радість та процвітання, а також розвиток галузей радіо, телебачення та зв’язку нашої Української держави.
Міцного здоров’я, щастя і добробуту Вам та Вашим рідним!

Міський голова
Андрій ФІСАК

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/interview/43062

Ноя 15 2018

Понад 25 млн на дитяче харчування: У Нікополі оголошено тендер

 

Відділ освіти і науки Нікопольської міської ради оголосив тендер на послуги харчування пільгової категорії дітей початкових класів, а також учнів пришкільних таборів з денним перебуванням вартістю у 25 358 442, 00  грн
Даний тендер був оголошений 14 листопада 2018 року, а кінцевий строк подання тендерних пропозицій 14 грудня 2018 року. Сам аукціон почнеться 21 січня 2019 року.
Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на  ПРОЗОРО

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43050

Ноя 14 2018

У Нікополі паралімпійці грали в бочче.

Другий чемпіонат Дніпропетровської області з бочче зібрав у Нікополі спортсменів з вадами опорно-рухового апарату з дев’яти міст Дніпропетровщини.
Змагання  проходили як індивідуально так і командно у кількох класах на протязі  трьох днів.
30 спортсменів на візках грали у бочче, ця рухлива гра з м’ячами не лише для розваги, а ще й має реабілітаційний характер для людей з тяжкими порушеннями роботи опорно-рухової системи.
Спортсмени отримали позитивний заряд енергії, обмінялися досвідом.
Сьогодні бочче включений до програми паралімпійських ігор.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43037

Ноя 14 2018

Тарифи на комунальні послуги мають відповідати доходам українців

 

Вартість комунальних послуг обов’язково має відповідати доходам громадян.  Про це під час ефіру на телеканалі «Прямий» заявив народний депутат України Андрій Шипко, зауваживши, що  підвищення тарифів та одночасне скорочення субсидій – це справжній комунальний терор, бо люди не мають змоги платити навіть по старим тарифам.

Він підкреслив, що обіцяючи українцям європейське майбутнє, влада, в першу чергу має прагнути привести у відповідність співвідношення розмірів середніх зарплат і витрат на комуналку до показників розвинених країн.

«Сьогодні в  Швейцарії та Ісландії за  житлово-комунальні послуги люди сплачують лише  3% від середньої зарплати, в Норвегії, Франції та Іспанії – 6%, в Польщі, Угорщині та Словаччині – від 20-25, 27% — Грузія, і лише в Україні – 40 %!» — зазначив парламентар.

За словами Шипка, для того, щоб в нашій країні люди не продавали житло, яке не підпадає під субсидію, не відмовлялися від нормального харчування та лікування,  не тікали на заробітки закордон, прожитковий мінімум повинен зрости до 4500 грн, а мінімальна зарплата до 10-12 тисяч гривень. Тільки при таких умовах – розмір цін на газ та послуги ЖКГ – відповідатиме реальним можливостям українців та не ставитиме їх перед вибором – купити ліки, чи заплатити за газ.

Відповідні поправки до Державного Бюджету на 2019 рік щодо збільшення прожиткового мінімуму та розміру мінімальної зарплати були подані народним депутатом.

«Україні потрібна чітка державна програма, завдяки якій плата за комунальні послуги  не перевищуватиме 20%  рівня прибутку родини. Держава повинна стримати апетити монополістів, і в першу чергу виконувати свою основну функцію – соціальну!»  — додав народний депутат.

Окрім того, Шипко висловив обурення введенням інструменту примусового стягнення заборгованості по ЖКГ, починаючи від пені і закінчуючи колекторами з конфіскацією житла, та наголосив, що ціни на послуги ЖКГ в Україні  не є економічно обґрунтованими та протирічать якості послуг.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43034

Ноя 13 2018

Скільки у Нікополі кинутих та безхазяйних льохів?

У Нікополі звернулись до представників ОСББ з проханням терміново провести перевірку на прилеглих територіях своїх багатоквартирних будинків та надати фактичні дані про кількість кинутих та безхазяйних льохів до управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради.
Достовірну інформацію потрібно надати на електрону адресу nikopol.blago@ukr.net з наступним письмовим підтвердженням.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43031

Предыдущие сообщения «