Архив по категории: Новости Никополя

новости города Никополя

Апр 06 2020

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу?

✏️Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

Чи можна ходити по вулиці без маски?

✏️В Постанові №211 сказано, що в усіх громадських місцях ви маєте бути в масці чи респіраторі.
Громадське місце — частина будь-якої споруди, яка доступна або відкрита для населення, в тому числі за плату (під’їзди, підземні переходи; парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи та інше).
Але! Перелік громадських місць може бути розширений органами місцевої влади. Наприклад, у м. Києві до громадських місць відносяться також зупинки громадського транспорту та 50-метрова зона навколо них; церкви та 50-метрова зона навколо них; заклади торгівлі закритого і відкритого типів, зокрема торгові ряди та ринки; кінотеатри та прилегла до них територія; тощо.
Тому ми наполегливо рекомендуємо перебувати на вулиці в масці, оскільки у будь-який момент можете опинитись на території, яка підпадає під визначення «громадське місце».

Навіщо запроваджується обов’язковий масковий режим?

✏️Це потрібно заради безпеки всіх нас. Враховуючи темпи розповсюдженя коронавірусної хвороби всі люди розглядаються як потенційно інфіковані. Ви можете не знати, що є переносником вірусу, проте можете наражати на небезпеку інших. Маска запобігає можливому інфікуванню оточуючих. Коли маска на обличчі, тоді виділення біологічного матеріалу, який може містити збудник, зменшується.

Яка відповідальність за порушення правил карантину? Чи можуть мене оштрафувати за похід в парк чи відсутність маски?

✏️Можуть. За порушення правил карантину – штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн. А якщо ви порушуєте санітарні правила та норми щодо запобігання інфекційним захворюванням, може бути й кримінальна відповідальність.

Чи закривають церкви на період карантину?

✏️Уряд не закриває церкви, проте масові та релігійні заходи заборонені. Ми закликаємо всіх українців залишатися вдома на період карантину.

Хто контролюватиме дотримання заходів карантину? Чи буде поліція стояти на входах в парки?

✏️Контроль за дотриманням правил карантину в публічних місцях буде здійснювати МВС та Нацгвардія.

Чи можна ходити по вулиці втрьох?

✏️Вулицею можна пересуватися лише вдвох. Виняток – супроводження дітей незалежно від їх кількості.

В якому випадку людям старше 60 років можна тепер виходити на вулицю?

✏️Люди старше 60 років поки що мають сидіти вдома. Вони відносяться до групи підвищеного ризику, відтак — потребують самоізоляції. Що це означає? По-перше, вони мають перебувати у визначеному ними місці самоізоляції. По-друге, утримуватися від контакту з іншими особами – крім тих, з якими вони спільно проживають.

А якщо вони не мають близьких людей молодшого віку, які можуть про них піклуватися?

✏️Люди, що знаходяться на самоізоляції (крім хворих на COVID-19) та про яких немає кому подбати, дозволено відвідувати магазини та інші місця торгівлі, які розміщені на відстані не більше ніж 2 кілометри від місця самоізоляції. Ці люди мають дотримуватися масочного режиму.
Окрім того, Уряд доручив обласним державним адміністраціям вжити додаткових заходів до виявлення та обслуговування одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, серед громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають на самоізоляції, та організувати належний соціальний супровід.

Чи можна буде гуляти навколо будинку?

✏️Це не заборонено, але діють інші обмеження: не можна пересуватися групами більше двох осіб та ходити в парки/сквери, зони відпочинку тощо.

Чи дозволено виходити на вулицю з дітьми? Чи можна дітям молодше 14 років виходити самим на вулицю?

✏️Діти до 14 років рекомендовано виходити на вулицю тільки у супроводі батьків чи опікунів. В постанові №211 вказано, що дітям не дозволено перебувати без супроводу тільки в громадських місцях. Але! Як сказано вище, навіть під’їзд та територія навколо вашого будинку можуть підпадати під визначення громадського місця. Тому рекомендуємо дітям не покидати домівку без супроводу дорослих.

Чи можна ходити в парк чи сквер?

✏️Ні, відтепер – не можна. Відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон забороняється. Це дозволяється лише у випадку, якщо вам потрібно вигуляти домашню тварину, або через службову необхідність.

Як тепер вигулювати домашніх тварин?

✏️Як і раніше ви можете вигулювати домашніх тварин, проте не більше ніж вдвох. Вигул домашніх тварин в парках та скверах дозволяється лише однією людиною.

Коли діти знову підуть у школу?

✏️Заходи карантину наразі діють до 24 квітня, а тому всі освітні заклади переведені в онлайн. За ініціативи Президента починає працювати проект «Всеукраїнська школа онлайн». Старт трансляції – 6 квітня.

Чи правда, що магазини, банки та аптеки мають забезпечувати відвідувачів масками або респіраторами?

✏️Ні, це неправда. Установи та магазини, робота яких дозволена у період карантину, мають лише контролювати, щоб відвідувачі перебували у будівлях та на території закладів виключно в масках та респіраторах. Обов’язок забезпечення себе масками покладається на відвідувачів.

Источник: Кабінет Міністрів України

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53952

Апр 06 2020

Підсумки роботи Запорізької АЕС за березень 2020 року

У березні поточного року енергоблоками Запорізької АЕС вироблено 2 млрд 888 млн кВтг електроенергії. Коефіцієнт використання встановленої потужності у березні склав 64,8%.

З початку 2020 року вироблено 8 млрд 728 млн кВт год електроенергії, що складає 102,6 % планового завдання.

У березні 2020 року працювали чотири енергоблока Запорізької АЕС. Енергоблок №3 ЗАЕС перебуває у капітальному плановому ремонті, який розпочався 20 грудня 2019 року. Енергоблок №6 перебуває у плановому середньому ремонті, який розпочався 23 грудня 2019 року. Усі роботи виконуються згідно з графіком.

Минулого місяця Запорізьку АЕС відвідали 3 міжнародні делегації, інспектори МАГАТЕ провели планову інспекцію енергоблока №3, майданчика сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (ССВЯП) .

У березні продовжувалась реалізація заходів щодо продовження терміну експлуатації енергоблока №5 та Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС України.

Источник: заес

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53949

Апр 06 2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 6 квітня в Україні 1319 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 38 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 68 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

▪️Вінницька область — 75 випадків;
▪️Волинська область — 24 випадки;
▪️Дніпропетровська область — 14 випадків;
▪️Донецька область — 9 випадків;
▪️Житомирська область — 11 випадків;
▪️Закарпатська область — 35 випадків;
▪️Запорізька область — 41 випадок;
▪️Івано-Франківська область — 116 випадків;
▪️Кіровоградська область — 41 випадок;
▪️м. Київ — 234 випадки;
▪️Київська область — 91 випадок;
▪️Львівська область — 27 випадків;
▪️Луганська область — 3 випадки;
▪️Одеська область — 27 випадків;
▪️Полтавська область — 11 випадків;
▪️Рівненська область — 39 випадків;
▪️Сумська область — 51 випадок;
▪️Тернопільська область — 160 випадків;
▪️Харківська область — 1 випадок;
▪️Херсонська область — 10 випадків;
▪️Хмельницька область — 10 випадків;
▪️Чернівецька область — 220 випадків;
▪️Черкаська область — 62 випадки;
▪️Чернігівська область — 7 випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 6 квітня 2020 року до Центру надійшло 373 повідомлення про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 5864 повідомлення про підозру на COVID-19.

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція — найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Источник: МОЗ України

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53944

Апр 06 2020

Захворюваність нікопольців за 05.04.2020 року

За попередню добу до закладів первинної ланки медицини звернулися 2 мешканці з дз:ГРВІ, з пневмонією — 2 особи.
До стаціонарів вторинної ланки госпіталізовано за останню добу з діагнозом пневмонія всього 2 особи.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53940

Апр 06 2020

На сесії міської ради

3 квітня відбулося перше пленарне засідання 46 сесії Покровської міської ради.

Розглянуто два питання. Внесено зміни до бюджету та до міської програми «Здоров’я Покровчан на 2019-2023 роки».

Депутати підтримали ініціативу міського голови Олександра Шаповала про встановлення надбавок, доплат та грошових винагород працівникам закладів охорони здоров’я міста – Центру первинної медико-санітарної допомоги, Центральної міської лікарні та підстанції екстреної медичної допомоги за виконання особливо важливої роботи  в умовах карантину, спричиненого коронавірусом  COVID – 19.

Олександр Шаповал підкреслив, що доплати отримують усі без винятку, задіяні у забезпечені санітарно-епідемічного благополуччя у місті —  від лікарів до молодших медичних сестер та водіїв.

Також проект рішення передбачав забезпечення міським коштом необхідними засобами індивідуального захисту, діагностики,  стерильними засобами, дезінфекторами, антисептиками та іншими матеріалами, необхідними медикам для протидії поширенню пандемії. Додатково закуплено десять ліжок, медичні працівники забезпечені захисними костюмами, масками.

Після ухвалення рішення присутні у залі поаплодували нашим медикам, комунальним службам і усім, хто в цей напружений період забезпечує стабільну життєдіяльність міста.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53937

Апр 06 2020

ЛЮДИ ТВОГО МІСТА: МИЛОСЕРДЯ ЯК ПРОФЕСІЯ

Є професії, без яких не обійтися навіть за катаклізмів. Серед таких – соціальний працівник.

І в найлютішу негоду, і в час епідемії вони поспішають до немічних та одиноких. Приготувати їсти, прибрати, скупитися, поміряти тиск, здійснити гігієнічні процедури, вирішити побутові проблеми та багато іншого. Звичайно ж,  живе добре слово, увага та спілкування, бо самотні слухають тишу.

П’ятнадцятеро стареньких з нетерпінням чекають на соціального працівника міського територіального центру Ольгу Алексеєву. Для них вона і помічник, і психолог, і друг. Декому – єдина розрада і єдина ниточка, яка зв’язує з навколишнім світом.

Цінують її за  доброзичливість, вправність, відповідальність, порядність, шанобливе ставлення і просто людяність.

Цим якостям, які  є професійними для соціального працівника, не вчать у жодному закладі. Приходячи у соціальну сферу, їх просто треба мати, бо специфічна і непроста професія — не для безсердечних.

За майже 17 років  роботи в терцентрі на Ольгу Іванівну не надійшло ні однієї скарги, лише подяки. Це вагомий аргумент, адже з віком характер не в усіх покращується, і знайти до кожного підхід,  налагодивши комфортне спілкування — це багато чого коштує.

В пригоді пані Ользі тут стає педагогічна освіта. Про те, що не залишилася надовго в школі, не жалкує. Вважає, що працювати з дітьми вряд чи простіше, ніж з літніми людьми.

— Головне займатися тим, до чого лежить душа. Коли йдеш до людей з добром, добро і отримуєш, — переконана Ольга Алексеєва.

Велика вдячність людям, які бережуть вогонь добра, не даючи йому згаснути для немічних та одиноких. А в сьогоднішній ситуації вони ще й оберігають їхнє здоров’я, роблять все, аби їх уберегти від нової недуги.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53931

Апр 06 2020

Уряд затвердив посилення карантинних заходів для стримання поширення коронавірусної хвороби в Україні

Заборонено до 24 квітня 2020 року:
  • пересуватися вулицею групами більше 2 осіб (крім випадків службової необхідності та супроводу дітей);
  • знаходитись у громадських місцях без масок, респіраторів та документів, що посвідчують особу;
  • перебувати у громадських місцях особам, які не досягли 14 років, без супроводу повнолітніх;
  • відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, лісопаркові та прибережні зони (крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
    • регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями, а також окремої категорії осіб;
    • самовільне залишення місць обсервації.
Дані заходи обов’зкові для виконання на всій території України.
****
До уваги мешканців міста!
Відповідно до рішення Нікопольської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 04 квітня 2020 року, виконкому від 04.04.2020 року, кількість міських автобусних маршрутів зменшено до 40.
З 6 квітня 2020 року користуватись міськими автобусами зможуть тільки працівники критичної інфраструктури і з пред’явленням спеціального квитка для проїзду (з оплатою проїзду).
Керівники підприємств (або інший представник) отримують квитки на всіх співробітників підприємства (маючи при собі завірений список співробітників) у Нікопольській міській раді.
Отримати проїздні квитки можна у міській раді сьогодні до 17:00.
У понеділок, 6 квітня, допускається проїзд працівників критичної інфраструктури з пред’явленням документа, який посвідчує особу та за спеціальними довідками.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53928

Апр 06 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

06 квітня 2020 року в мережі знаходяться 4 енергоблока Запорізької атомної електростанції: перший, другий, четвертий та п’ятий. Сумарна потужність складає 3 450 МВт.

Третій енергоблок заходиться в плановому капітальному ремонті. На шостому енергоблоці триває плановий середній ремонт.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків Запорізької АЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон на проммайданчику складає 11 мікрорентген за годину, в санітарно-захисній зоні (територія навколо станції радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування Запорізької атомної станції.

Запорізька АЕС — це безпека, екологічність, економічна стабільність і енергонезалежність нашої країни!

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53925

Апр 06 2020

До уваги мешканців міста!

Відповідно до рішення Нікопольської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 04 квітня 2020 року, виконкому від 04.04.2020 року, кількість міських автобусних маршрутів зменшено до 40.
З 6 квітня 2020 року користуватись міськими автобусами зможуть тільки працівники критичної інфраструктури і з пред’явленням спеціального квитка для проїзду (з оплатою проїзду).
Керівники підприємств (або інший представник) отримують квитки на всіх співробітників підприємства (маючи при собі список співробітників) у Нікопольській міській раді.
Отримати проїздні квитки можна у міській раді сьогодні до 18:00, 5 квітня з 10:00 до 15:00 та у понеділок 6 квітня 2020 року.
У понеділок, 6 квітня, допускається проїзд працівників критичної інфраструктури з пред’явленням документа, який посвідчує особу та за спеціальними довідками.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53922

Мар 16 2020

На період карантину, з 16 березня по 3 квітня, АТ «Дніпропетровськгаз» переходить на дистанційну роботу

З 16 березня Центри обслуговування клієнтів зачинено.

У звичному режимі працюватиме тільки аварійна служба, аби забезпечити безаварійне та безперебійне газопостачання мешканців області 24 години на добу 7 днів на тиждень ☀️🌔 Якщо у Вас виникли питання стосовно реєстрації в онлайн сервісах, будь ласка, пишіть в особисті повідомлення цієї сторінки 📩

Усі «газові» питання клієнти можуть вирішити за допомогою онлайн-сервісів:
📌 Особистий кабінет на сайті 104.ua
📌 Мобільний додаток 104Mobile для Android
📌 Мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone
📌 Чат-бот «7104ua» у Viber
📌 Контакт центр: 067 00 90 104, (056) 78-70-104
Будьте здоровими!

Источник: АТ «Дніпропетровськгаз»

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53905

Предыдущие сообщения «