Архив по категории: Новости Никополя

новости города Никополя

Сен 13 2019

Клуб «Славутич» запрошує відсвяткувати день міста та 25-рiччя бiблiотеки мiкрорайону

Центр дозвілля «Славутич», що на мікрорайоні Жуковського, запрошує на святкові гуляння з нагоди дня міста.

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався від організаторів заходу.

21 вересня з 15:00 будуть працювати фотозони, фейс-арт, ярмарка, майстер-класи та ін.

У програмі:
16:00 – святковий концерт маленький артистів «Місто моє у дитячих долоньках».
О 16:45 – «Віват бібліотека» — вшанування БІКЦ «Долоні» бібліотеки філії № 9 з нагоди 25-річчя.
О 17:00 – святковий концерт «Місто моє – мій край».

Працівники центру дозвілля «Славутич» запрошують усіх бажаючих взяти участь у святковому дійстві 21 вересня за адресою: вул. Княжа, 96.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49890

Сен 13 2019

Коли зроблено з любов’ю

Конкурс ландшафтного дизайну на Запорізькій АЕС один з найбільш видовищних. Щороку підрозділи-учасники намагаються здивувати журі новими ідеями, перетворюючи власні території на затишні куточки краси та індивідуальності.

Один з фаворитів конкурсу — управління виробничо-технологічної комплектації (УВТК). Цього року тут створили нові квіткові композиції, побудували затишну альтанку для відпочинку, яку з часом оплетуть рози і вона набуде особливого вигляду. До справи підійшли творчо, адже мають чималий досвід у ландшафтному дизайні.

Підтримує в належному стані навколишню територію окрема бригада озеленювачів: висаджують квіти та дерева, доглядають їх, майструють малі архітектурні форми.

Взагалі, весь колектив УВТК підтримує цю роботу — все ж для власного комфорту та задоволення. Насіння працівники вирощують самі — хто на присадибних ділянках, а хто на підвіконнях у власних кабінетах.

«Те, що маємо зараз, досягнуте, перш за все, завдяки нашим озеленювачам. Їх дбайливі руки вміють творити справжню красу. А взагалі у нас кожен працівник — генератор ідей, які потім колективно обговорюються», — розповіла начальник адміністративно-господарського відділу УВТК Ярославна Кушнір.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49887

Сен 13 2019

В Нікополі пройшов майстер-клас «Дарунки осені»

Сьогодні, 13 вересня, в центральній дитячій бібліотеці пройшов майстер-клас «Дарунки осені». Діти виготовляли паперові фрукти-книжечки.

Учасники майстер-класу ще раз довели, що осінь «сумна пора» тільки у віршах, адже ми невпинно насолоджуємось її красою і щедрістю, які зачаровують і надихають на творчість.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49883

Сен 13 2019

Учні третіх класів школи № 20 розпочали день спартакіадою

Спорт — це биття вашого серця, ваше дихання і ваш ритм життя. Саме в цьому впевнилися учні 3-А та 3-Б класів КЗ «НСЗШ № 20».

У четвер 12 вересня, в осінню сонячну погоду, учні школи розпочали свій навчальний день спартакіадою в рамках Тижня фізичної культури та спорту. Рухливі змагання, командні вправи, веселі естафети додали учням та вчителям позитиву на весь день.

І пам’ятайте, спорт формує культуру оптимізму та культуру бадьорості.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49880

Сен 13 2019

Емоційно-психологічна грамотність – потужний ресурс розвитку

У четвер 12 вересня Центральна дитяча бібліотека зібрала бажаючих на чергову зустріч в межах соціального проекту «Діалог: психолог-діти». Учасники мали змогу отримати від фахівців відповіді на архі-важливі життєві питання у форматі не тільки групової роботи, а й віч-на-віч — цьому сприяла дружня атмосфера довіри.

Малюючи свої мрії і переживання, вигадуючи казкові історії, діти розкриваються, контактують, знаходять в собі нові якості, позбавляються страхів та комплексів.

Гра «Фотограф» всім припала до душі, викликала надзвичайне пожвавлення і вибух фантазії – адже кожен мав змогу проявити себе керівником проекту, організувати роботу команди.

Позитивно, що приєднуються нові учасники, що помітні нехай маленькі, але суттєві зміни і у ставленні до себе і до своїх можливостей, і до тих, хто поряд.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49877

Сен 13 2019

Престольный праздник отметил Свято-Знаменский храм на микрорайоне Жуковского

11 сентября Святая Церковь вспоминала день усекновения главы Иоанна Предтечи – праздник, посвященный молитвенному воспоминанию события, описанного в двух Евангелиях (Мф.14:1-13; Мк.6:14-30). День Усекновения главы св. Иоанна Предтечи входит в число тех дней церковного календаря, которые выделяются как праздничные, хотя и скорбные.

В этот день свой престольный праздник отметил храм, расположенный на микрорайоне Жуковского. Праздничная Божественная литургия совершалась прямо под открытым небом у стен нового здания храма. Возглавил богослужение благочинный церквей города протоиерей Николай Марущак. У Престола Божьего ему сослужили настоятели городских приходов.

Со словами проповеди к многочисленным прихожанам и гостям праздника обратился настоятель Свято-Знаменского храма протоиерей Александр Ерохин. После Божественной литургии был совершен крестный ход вокруг храма и праздничный молебен.

Протоиерей Николай Марущак поздравил всех с праздником, поблагодарил за молитвы и пожелал молодому настоятелю иерею Олегу Ефремову помощи Божией в пастырских трудах. В свою очередь, отец Олег пригласил всех, по традиции, на общую храмовую трапезу.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49874

Сен 13 2019

В Нікополі закуплені підручники для учнів 7 класів

За кошти міського бюджету закуплено 372 підручники на суму 45509 грн. для учнів 7 класів.

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався з повідомлення на сторінці «Освітянський вісник Нікополя».

Отримано 40% від загального замовлення підручників для учнів 7 класів, а саме — підручники з української літератури, біології, історії України , основ здоров’я, Всесвітньої історії та мистецтва.

Найближчим часом очікуємо на поставку підручників з інших предметів.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49871

Сен 13 2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

В мережі знаходяться 5 енергоблоків

Виробництво електроенергії:

за добу …………………………………………….. 112,8 млн кВтг
з початку місяця ………………………………. 1 368,1 млн кВтг
з початку року ………………………………….. 25 810,7 млн кВтг
з початку експлуатації ……………………… 1 156 732,7 млн кВтг

Витрати на власні потреби: 5,57 %
Частота електричного струму: 50,0 Гц

Навантаження по енергоблоках (о 06.00):

енергоблок № 1 ……………………………… 740 МВт
енергоблок № 2 ……………………………… 985 МВт
енергоблок № 3 ……………………………… 990 МВт
енергоблок № 4 ……………………………… 985 МВт
енергоблок № 5 ……………………………… ремонт (103 доба, середній)
енергоблок № 6 ……………………………… 990 МВт

сумарна потужність ………………………… 4 690 МВт

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон:
проммайданчик — 11 мікрорентген за годину;
санітарно-захисна зона (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49868

Сен 13 2019

Пенсіонери Нікополя підкорюють цифрові технології

Життя сучасних пенсіонерів набуває нового змісту, відкриваються нові можливості. З бажанням подолати комп’ютерні науки, які дозволять спілкуватися з родичами та друзями, дізнаватися про корисну інформацію та новини, переглядати фільми, оплачувати комунальні послуги, вони приходять на Заняття з основ комп’ютерної грамотності в Центральну бібліотеку.

Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих за адресою вул. Шевченка, 180! Запис по тел.: 69-67-92.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49865

Сен 12 2019

У Марганці проведено Міжвідомчу координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству

З метою забезпечення співпраці із запобігання та протидії домашньому насильству у Марганці проведено засідання Міжвідомчої координаційної ради під головуванням заступника міського голови Тетяни Платонової.

Під час засідання обговорено інформацію про регіональну конференцію «Концепція реалізації завдань запобігання та протидії домашнього насильства», про яку доповіла заступник міського голови Тетяна Платонова. Аналіз із даної ситуації та визначення основних задач, над якими треба працювати і звертати особливу увагу надала начальник служби у справах дітей Вікторія Долгорук.

Керівники закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, поліції, територіального центру, правових структур, навчальних закладів поділилися досвідом своєї роботи з питань попередження домашнього насильства, окреслили основні напрямки роботи в найближчий час і запланувала перший захід «Круглий стіл з питань протидії та запобігання домашнього насильства».

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49861

Предыдущие сообщения «