Категория Архив: новости

Июнь
27
2017

У Дніпрі бізнесмени, політики та громадськість обговорять підтримку економічних реформ

У Дніпрі бізнесмени, політики, поліцейські, громадські активісти, обговорять актуальні для країни економічні реформи. Приєднатися до дискусії можуть усі бажаючі, повідомила радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

«До дискусії приєднається радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. Він поділиться досвідом інноваційних реформ, які можна втілити на місцях. Розкаже, в тому числі, про розвиток альтернативної енергетики в нашій області», – зазначила Ольга Горб.

Зустріч бізнесу на підтримку економічних реформ відбудеться 2 липня у центрі «Мінора».Спілкування пройде в інтерактивному режимі – будуть не лише виступи та запитання, але й колективна творча робота, пошук кращих рішень стосовно економічної свободи. 

Учасники обговорять податкову, земельну, антимонопольну, пенсійну та інші реформи.

Приєднатися до зустрічі можна, зареєструвавшись за посиланням https://goo.gl/eLW2DK

Проект реалізується Громадянською Платформою Нова Країна за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Таким чином вони прагнуть популяризувати економічні реформи та свободи серед бізнесменів, створити широку громадську коаліцію на підтримку перетворень у країні.

Permanent link to this article: http://nostalji102fm.com.ua/archives/32325

Июнь
27
2017

З нового річкового елеватора області експортуватимуть зерно в різні країни світу – Юрій Голик

У селі Запорожець Синельниківського району незабаром розпочнеться будівництво потужного зернового річкового елеватора. Проект вартістю понад три мільйони доларів реалізують місцеві фермеринаголосив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

«Важливо, що новий елеватор будують підприємці області. Це значить, що податки залишаються на місцях, створюються нові робочі місця. Позиція ДніпроОДА – не заважати бізнесу, а підтримувати його й створювати комфортні умови для розвитку. Незважаючи на близькість Дніпропетровщини до зони АТО, регіон розвивається, сюди заходять інвестиції», – підкреслив Юрій Голик.

Восени розпочнеться підготовка фундаменту під комплекс. Будівництво та введення об’єкту в експлуатацію заплановані на 2018-й.

Новий елеватор вміщуватиме до 17 тисяч тонн зерна. Щодобово він зможе приймати 20 вантажівок із цією продукцією.

«Окрему увагу приділимо благоустрою території поруч з елеватором, – зазначив керівник департаменту земельних відносин компанії «Investment Service Ukraine» Едуард Греков. – Проект передбачає будівництво доріг, облаштування пішохідних доріжок та дитячого майданчика. Також вздовж західної межі села плануємо звести кілька одноквартирних будинків для іногородніх працівників».

Один з інвесторів – фермер із Синельниківського району Володимир Рой. За його словами, новий елеватор дозволить не тільки транспортувати зерно річкою, а й працювати із замовниками напряму, без сільгосптрейдерів.

«У Синельниківському районі 120 тисяч гектарів ораних земель, з них 40 км тягнуться вздовж річки Дніпро. Та, на жаль, немає жодного річкового терміналу, звідки можна було б відвантажувати зерно, – розказав Володимир Рой. – Ми вирощуємо 300 тисяч тонн пшениці, ячменю, кукурудзи, 100 тисяч тонн соняшника. Аби експортувати продукцію без посередників, виробники Синельниківщини вирішили збудувати елеватор поблизу річки. Баржі, які вантажитимуться тут, зможуть доходити аж до Індії».

Уже у 2018 році з нового елеватора планують експортувати до Європи майже 50 тисяч тонн зерна.


На Дніпропетровщині розпочинається будівництво елеватора з річковим терміналом.


«Позиція ДніпроОДА – не заважати бізнесу, а підтримувати його й створювати комфортні умови для розвитку. Незважаючи на близькість Дніпропетровщини до зони АТО, регіон розвивається, сюди заходять інвестиції», – підкреслив Юрій Голик.


Зерносховище запрацює у 2018-му.


За словами Едуарда Грекова, окрема увага – благоустрою території поруч з елеватором. 


Інвестори збудують дороги, облаштують дитячий майданчик, зведуть житло для працівників. 


Фермер Володимир Рой упевнений, новий елеватор дозволить працювати із замовниками напряму, без сільгосптрейдерів.


Наступного року з нового елеватора збираються експортувати майже 50 тисяч тонн зерна. 

Permanent link to this article: http://nostalji102fm.com.ua/archives/32322

Июнь
27
2017

Криничанський район до кінця літа матиме чотири оновлені дороги – Валентин Резніченко

У Криничанському районі Дніпропетровщини розпочали капітальний ремонт чотирьох доріг. Роботи планують завершити до кінця літа, розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Наша мета – якісні дороги по всій області. Тож ремонтуємо як траси міжнародного, державного й обласного значення, так і комунальні автошляхи в малих населених пунктах. До кінця року плануємо оновити близько 160 комунальних автошляхів», – зазначив Валентин Резніченко.

Вулицю Героїв Чорнобиля в селищі Кринички готують до асфальтування – укладають шлак. За словами місцевих мешканців, ремонту там не було тридцять років.

«Дуже важко було і пройти, і проїхати, в дощ взагалі суцільний бруд. Тепер, сподіваємося, буде набагато краще», – розповіла мешканка Криничок Раїса Негрей.

Подібна ситуація і в селі Затишне – провулок Шкільний також тривалий час не бачив ремонту. Тепер там працює будівельна техніка: дорожники знімають старе покриття і готують шлях до асфальтування.

«Час від часу підсипалися деякі ями на дорозі, але ладу не було. Працюю тут 15 років – і постійно на ремонт не вистачало коштів, а у нас же тут соціально важливі об’єкти, їздить шкільний автобус. Щиро дякую команді Валентина Резніченка, за те, що на нас звернули увагу та взялися за ремонт цієї дороги», – зазначив голова Затишнянської сільської ради Олександр Бугай.

Загалом у Криничанському районі капітально ремонтують чотири дороги, розповів перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

«Підрядники дають п’ятирічну гарантію на виконану роботу, і якщо дорога буде зроблена неякісно – самі виправлятимуть помилки», – зазначив Олег Кужман.

Завершити капітальний ремонт доріг Криничанського району планують до кінця літа. 


У дорожників – гаряча пора.


Роботи у розпалі.


Дорожнє полотно ретельно готують до асфальтування.


Нова партія будматеріалів.


Зараз тут будівельна техніка, але незабаром – місцеві мешканці насолоджуватимуться оновленими дорогами.


Дороги в Криничанському районі капітально не ремонтувалися більше 30 років.


Тепер тут готуються укладати новий асфальт.


“Дуже важко було і пройти, і проїхати, в дощ взагалі суцільний бруд. Тепер, сподіваємося, буде набагато краще”, – Раїса Негрей.


У селі Затишне провулок Шкільний готують до нового навчального року.


“Підрядники дають п’ятирічну гарантію на виконану роботу, і якщо дорога буде зроблена неякісно – самі виправлятимуть помилки”, – Олег Кужман.


У Криничанському районі ремонтують чотири комунальні дороги.


“Час від часу підсипалися деякі ями на дорозі, але ладу не було… Щиро дякую Валентину Резніченку, що на нас звернули увагу”, – Олександр Бугай.

Permanent link to this article: http://nostalji102fm.com.ua/archives/32319

Июнь
27
2017

З Днем Конституції України!

b54791

Permanent link to this article: http://nostalji102fm.com.ua/archives/32315

Июнь
27
2017

Шановні нікопольці!

Прийміть найщиріші вітання зі знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України!

 

28 червня 1996 року Парламент України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняв Основний Закон України – Конституцію, яка стала основою розбудови незалежної української держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Основний Закон наголошує на абсолютній цінності життя, здоров’я, гідності, честі, безпеки та недоторканності людини. У Конституції закладені засади подальшого розвитку демократичної, правової, соціальної та суверенної держави – основні постулати, на яких ґрунтується наше з вами суспільне життя.

Нехай Основний Закон нашої країни дотримується неухильно, щоб кожен громадянин України був впевнений у своєму майбутньому.

Бажаю Вам успіхів, сил, впевненості, щастя та усіх благ!

Зі святом!

 

 

З повагою,

Андрій ФІСАК,

 міський голова 

Permanent link to this article: http://nostalji102fm.com.ua/archives/32313

Июнь
27
2017

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 26 червня   в мережі знаходяться 4 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 85 млн.400 тис кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,09 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Permanent link to this article: http://nostalji102fm.com.ua/archives/32311

Июнь
23
2017

Під гаслом «Золота надія — 2017» об’єдналась інтелектуальна, творча та спортивна молодь

В кінці кожного навчального року у Нікополі проводиться міське свято «Золота надія». 23 червня у Нікопольському культурно-дозвіллєвому центрі на урочистості зібралися всі школярі, які своїми успіхами у навчанні підтверджують це звання.

Навчальний рік, що минув,  був урожайним на перемоги наших школярів в олімпіадах та творчих конкурсах обласного і Всеукраїнського рівня: 59 перемог на третьому обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 15-ти навчальних предметів; 5 перемог на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Малої академії наук України та 3 перемоги на Всеукраїнському рівні. Ще 15 перемог отримали вихованці позашкільних навчальних закладів.

Традиційно, на виконання програми «Творча обдарованість», влітку 2017 року всі переможці вищезгаданих конкурсів будуть оздоровлені або в молодіжному таборі «Перлина Карпат» (Західна Україна), або в міжнародному молодіжному оздоровчому таборі «Містраль»( Болгарія), чи зможуть здійснити захоплюючу подорож країнами Євросоюзу.

Найвищі винагороди для школярів:  золоті  медалі «За високі досягнення у навчанні» та срібні медалі «За досягнення у навчанні»  отримали 35 випускників.

Привітав школярів з заслуженими нагородами і міський голова Андрій Фісак. Він подякував педагогам та батькам, які виховують та навчають «золоту надію» Нікополя, за їх невпинну працю, розуміння та заохочення талановитої молоді. А випускникам побажав здолати всі перешкоди на шляху до здійснення найзаповітніших мрій.

 

Прес-служба міської ради

Permanent link to this article: http://nostalji102fm.com.ua/archives/32307

Июнь
23
2017

У ДніпроОДА нагородили молодих активістів області

До Дня молоді ДніпроОДА відзначила подарунками півсотні молодих активістів Дніпропетровщини. Про це повідомив заступник голови ДніпроОДА Каміль Примаков.


«Сьогодні ми привітали кращих вчителів, студентів, молодих вчених, діячів молодіжних громадських організацій, які беруть активну участь у розвитку нашого краю», – розповів Каміль Примаков


З нагоди свята відзначили активістів організацій та установ, які працюють із молоддю…


переможців конкурсів, керівників гуртків …


Серед нагороджених – обласна рада молодих вчених, оргкомітет мультифесту «Студентська республіка», молодіжні організації «Промінь Дніпро», «Спаський простір»


Загалом відзнаки ДніпроОДА отримали близько півтисячі кращих представників молоді області


Каміль Примаков: «Наше завдання – створити комфортні умови для молоді. Зі свого боку, зробимо все, щоб молоді люди завжди відчували підтримку влади у своїх кращих прагненнях та починаннях»


Подарунки від команди Валентина Резніченка отримали також кращі молоді працівники органів влади та територіальних громад Дніпропетровщини


Портативна колонка блютуз – корисний подарунок для молодих людей


Майбутнє Дніпропетровщини – в руках цих молодих людей


Попереду у молоді – веселі святкові вихідні


У вікенд на мешканців області чекає маса фестів, концертів, цікавих інтелектуальних ігор та пізнавальних квестів. Загалом – майже 300 святкових заходів

Permanent link to this article: http://nostalji102fm.com.ua/archives/32304

Июнь
23
2017

ДніпроОДА капітально ремонтує дороги малих міст та віддалених сіл – Валентин Резніченко

Обласним коштом капітально ремонтуються дороги Павлоградського району: в селі Привовчанському головну дорогу вже відремонтували, в Павлограді до кінця літа завершать роботи на міжрегіональній магістралі. Загалом у 2017-му обласна влада планує поліпшити стан 160 комунальних автошляхів регіону, підкреслив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«У дорожників наразі гаряча пора: ремонтують комунальні дороги регіону і мають встигнути до холодівУ нас принципова позиція – ніякого ямкового ремонту, тільки капітальний. І це стосується як міст, так і найвіддаленіших сіл. Мешканці кожного населеного пункту мають їздити якісними шляхами», – наголосив Валентин Резніченко.

З травня тривають роботи на вулиці Успенська в Павлограді, яка сполучає Дніпропетровську, Донецьку та Харківську області. Дорогу вже розширили, на більшій частині уклали новий асфальт. Потім облаштують вуличне освітлення. 

«Цю дорогу за всю її історію так ґрунтовно не ремонтували жодного разу, – підкреслив заступник міського голови Павлограда Віталій Мовчан. – Вдячні ДніпроОДА, яка виділила кошти на її капітальний ремонт. Це дозволить розвантажити центр міста».

Ремонт Успенської підрядники планують завершити до кінця літа.

«Цією дорогою пересуватися було неможливо: яма на ямі. Зараз – любо глянути, приємно проїхати», – поділився враженнями місцевий мешканець Володимир.

У селі Привовчанске Павлоградського району дорожні роботи вже завершилися. Тепер на вулиці Центральна замість ґрунтівки – якісний асфальт. 

«Дорога була підсипною. Ми своїми силами її ремонтували час від часу. Але фінансування в сільських бюджетах замале, щоб зробити це капітально. Нас підтримала ДніпроОДА, виділила кошти», – зауважила сільський голова Привовчанської сільської ради Ольга Голосна.

Вулиця Центральна асфальтового покриття не бачила від дня заснування села, кажуть місцеві. 

«Ми дуже вдячні, що тепер маємо таку дорогу. У верхній частина села знаходяться і школа, і дитячий садок. Діти йдуть до них по чистому, по сухенькому», – розказала мешканка села Ліна Красюк.

Наразі дорожники працюють, зокрема, у Васильківському, Магдалинівському, Нікопольському, Солонянському, Новомосковському, Криничанському районах.

«Наша мета – щоб у кожному населеному пункті області дороги були ідеальними, – зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. – Завдяки децентралізації влади в бюджетах різних рівнів з’явилися додаткові фінансові ресурси. Тож тепер є можливість відновлювати інфраструктуру».

Загалом на Дніпропетровщині за два останніх роки відновили більше 300 комунальних автошляхів.


У Павлограді триває капремонт вулиці Успенської.


1,5 км автошляху вже зробили.


До кінця липня заасфальтують дорогу до кінця.


Так ґрунтовно дорогу не ремонтували жодного разу, зазначив Віталій Мовчан.


У дорожників гаряча пора.


Загалом оновлять понад 2 км.


Водій Володимир Яригін радить підрядникам прискоритися.


Обабіч вулиці дорожники змонтували понад 4 км бордюрів.


Місцеий мешканець Володимир каже, тепер їздити вулицею приємно.


Дорога без вибоїн та тріщин.


У Привовчанському тепер замість ґрунтівки – якісний асфальт.


Вулицю Цунтральна капітально відремонтували вперше за півтора століття.


За словами Леоніда Говорухи, раніше на цьому місці проходила шлакова дорога.


Вулиця соціально важлива – сполучає нижню й верхню частини села.


Тепер водити дітей до школи чи дитсадка зручно і комфортно, каже Ліна Красюк.


Ремонт дороги – обласним коштом.


Сільський голова Ольга Голосна дякує ДніпроОДА за підтримку і реалізацію важливого інфраструктурного проекту,


Їздити тепер – одне задоволення.


На Дніпропетровщині за два роки відновили понад 300 комунальних доріг.


Наша мета – щоб у кожному населеному пункті області дороги були ідеальними, – зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик

Permanent link to this article: http://nostalji102fm.com.ua/archives/32301

Июнь
23
2017

Інформація про початок розгляду петиції

Автор: Журавльов Віталій Юрійович

Статус: на розгляді

Петиція №: Ко-Ж-656

Подана: 11 квітня 2017 р.

Дата початку збору підписів: 12 квітня 2017 р.

Дата завершення збору підписів: 10.07.2017р.

Дата коли петиція набрала необхідну кількість голосів (250 голосів): 22.06.2017р.

 

Принципи формування Громадської спостережної ради

«Відповідно до п.п. 7, 8 ст. 64 Статуту територіальної громади м. Нікополя, з метою громадського контролю за діяльністю комунальних підприємств, установ та організацій, забезпечення прозорості та звітності їх діяльності, контролю за тарифами на послуги, раціональністю використання фінансових та матеріальних ресурсів комунальних підприємств, захисту інших корпоративних інтересів мешканців міста створюється Громадська Спостережна рада (далі по тексту ГСР).
Це важливий інститут громадянського суспільства, покликаний здійснювати громадський контроль за діяльністю міської влади і за керівниками комунальних підприємств, установ та організацій. У чинній редакції Статуту міста Нікополя, і в прийнятому в його розвиток «Положенні про ГСР» передбачено, що кандидатури у члени ГСР подаються депутатами Нікопольради в частині свого представництва та Громадськими організаціями, об’єднаннями громадян, осередками політичних партій в кількості не більше одного представника від організації – в частині представництва громадськості.
Персональний склад ГСР затверджується на сесії міської ради, що не дозволяє реалізувати повною мірою один з основних принципів місцевого самоврядування, закріплений в статті 4 Закону України «Про місцеве самоврядування»: підзвітність та відповідальність перед Територіальними громадами органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб. Не може орган контролю, який сформований міською владою, ефективно виконувати свої контрольні функції, так як він організаційно залежить від міського голови та депутатів.
Події, що відбулися 30 березня 2017 року на сесії міської ради підтвердили це – під впливом міської влади 10 членів ГСР склали свої повноваження, а в Положення про ГСР були внесені зміни, які ще більше урізують повноваження громадськості з контролю за діяльністю міської влади і за роботою керівництва комунальних підприємств.
У відповідності до п.10 статті 13 Статуту територіальної громади м. Нікополя мешканці міста мають право:
… виступати з громадськими ініціативами з питань покращення життя у місті, діяльності органів міського самоврядування, міських нормативно-правових АКТІВ та контролю за їх виконанням.
На підставі вищевикладеного, на виконання резолюції звітного Засідання Громадської спостережної ради Нікопольської територіальної громади від 17 березня 2017 року (одноголосно прийнята членами ГСР і представниками 25 громадських організацій міста Нікополя), прошу приступити до розробки нормативного акту «Зміни до Статуту територіальної громади м. Нікополя», в якому передбачити наступні положення:  1. До Статуту міста необхідно внести окрему главу, яка детально регламентує порядок формування і роботи ГСР.
2. Розширити повноваження ГСР (сфера контролю – всі питання пов’язані з витрачанням бюджетних коштів, контроль за діяльністю комунальних підприємств та за тарифами).
3. ГСР не повинна формуватися рішенням депутатів міської ради – представництво повинні мати всі Громадські організації міста, які обирають на своєму засіданні виконавчий орган та Голову ГСР.
4. До складу ГСР не можуть входити депутати, держслужбовці та працівники будь-якого органу місцевого самоврядування.
5. Виконавчі органи Нікопольської міської ради повинні повідомляти ГСР про створення тендерних комісій, включати до складу комісії членів ГСР та повідомляти ГСР про годину та місце засідання тендерної комісії.  При обговоренні вищезгаданих питань на засіданнях комісій міської ради, на сесіях міської ради, в інших дорадчих органах, запрошувати для участі в дискусіях Віталія Журавльова, Сергія Копчика та Ларису Калюжну (членів ГСР у 2016-2017 роках).  Вищенаведені зміни до Статуту міста Нікополя дозволять забезпечити ефективний громадський контроль за витрачанням бюджетних коштів, за тарифами і за роботою комунальних підприємств. Висловлюємо надію, що міська влада правильно розуміє необхідність існування контрольного органу, який формується громадою Нікополя.»

Опубліковано в Новини

 

Permanent link to this article: http://nostalji102fm.com.ua/archives/32298

Older posts «