Архив по категории: интервью

Наши интервью с гостями в прямом эфире

Ноя 09 2015

В Нікополі продовжуються роботи по благоустрою міста

Незважаючи на осінню пору, відносно тепла та сприятлива погода дозволяє продовжувати роботи по благоустрою міста.

Отже, на проспекті Трубників після звершення асфальтування продовжуються роботи в рамках капітального ремонту. Наразі тут наносять нову дорожню розмітку та займаються його подальшим благоустроєм.

Проводиться і капітальний ремонт фасадів будинків по вулиці Миронова, 21 та Гагаріна,82. Ці двоповерхівки десятиліттями не ремонтувались.

Мешканці оббивали пороги міської ради, але їх годували тільки порожніми обіцянками. І тільки у нинішньому році люди нарешті ситуація змінилась. Представники приватної організації «Наш дім» укріпили всі щілини фасадів цих будинків, і вже приступили до їх утеплення. Говорять, що невдовзі фасади будуть пофарбовані, а ремонтні роботи — завершені.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/23587

Ноя 09 2015

Жнива на Дніпропетровщині вийшли на фінішну пряму

Аграрії Дніпропетровщини зібрали овочі, гречку, просо та соняшник. Майже завершили роботи на полях з кукурудзою. Жнива в області закінчаться за тиждень. Про це повідомили в управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Аграрії області зібрали більше 21 тис. тонн проса та 2,8 тис. тонн гречки. Соняшника назбирали майже 1,1 млн. тонн., приблизно стільки ж – картоплі та інших овочів.

«Сонячна погода сприяла аграріям – жнива проходять за планом. Закінчили збирати гречку, просо, соняшник. Картопля та цибуля вже на складах області, — сказав начальник управління агропромислового розвитку Вадим Удовицький. — Зернові та овочі цього року вродили на славу. Очікуємо, що і врожай кукурудзи буде хороший. Остаточні підсумки підіб’ємо вже за тиждень. Зараз саме завершується збирання цієї культури».

На сьогодні кукурудзи зібрали вже близько 1,1 млн. тонн. Вона вродила краще, ніж минулого року. З одного гектара аграрії мають майже 37 центнерів замість минулорічних 25.

Жнива пізніх зернових в області завершать до 15 листопада. Загалом врожай зернових культур цього року складе близько 4 млн. тонн. Це найкращий результат за останні два десятки років.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/23585

Ноя 09 2015

Податкові зміни: нову реформу обговорили на Дніпропетровщині

Податки для підприємців, сільгоспвиробників та заможних людей. Справжня дискусія розгорілася у Дніпропетровську. Чиновники, бізнесмени та економісти обговорили концепцію нової податкової реформи.

Про ключові зміни розповіла заступник Міністра фінансів країни Олена Макеєва. Це єдина ставка для податку на дохід фізичних осіб, прибуток, додану вартість та єдиний соціальний внесок – 20%. Збільшення податку на майно заможних людей, спрощена система для підприємців та інше.

«Головна мета – побудова простої, прозорої, справедливої податкової системи», – сказала вона.

Нова реформа має збільшити надходження податків до бюджетів. Таку думку висловив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.

«Цьогоріч регіон отримав більше 4 млрд. гривен. Це на 30% більше, ніж у 2014-му. Чималу роль відіграли податки на прибуток, акциз, нерухомість і транспорт, які місцеві бюджети отримали у рамках децентралізації, – зазначив Олег Кужман. – Зміни у податковій реформі можуть впливати на наповнення бюджетів самостійних громад, тому треба враховувати всі особливості».

Обговорення нової концепції реформи проходять по всій Україні.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/23583

Ноя 09 2015

Дніпропетровщина запустила ще півсотні електронних послуг

На цьому тижні на порталі iGov.org.ua для Дніпропетровської області з’явилося ще 53 електронні адмінпослуги. Відтепер мешканці регіону можуть користуватися 110 послугами в режимі он-лайн. Це найбільше кількість в Україні, повідомив радник голови облдержадміністрації Юрій Голик під час щотижневого публічного звіту.

«Керівник області Валентин Резніченко поставив завдання до кінця року перевести в електронний вигляд 80% всіх адмінпослуг. Ми йдемо чітко за графіком, навіть трохи його випереджаючи, і разом з IT-волонтерами виконаємо завдання. Електронні послуги дуже важливі, бо спрощують життя людей та в десятки разів знижують корупцію», — наголосив радник голови ОДА.

Відтепер на Дніпропетровщині не виходячи з дому можна отримати витяг з реєстру платників податків, довідку про відсутність заборгованості в бюджет, зареєструвати громадське об’єднання та багато іншого.

«iGov є і треба ним користуватися. Кожен повинен зрозуміти — реформи і боротьба з корупцією починаються з нас. Звичайні люди, ІТ волонтери провели реформу в наданні адмінпослуг. Вони жителі Дніпропетровщини. І ми пишаємося цими людьми. Запрошую кожного долучитися до реформування регіону та країни», — додав радник очільника регіону.

З ініціативи очільника області Валентина Резніченка Дніпропетровщина крок за кроком переходить в режим онлайн. Вже має 110 електронних адмінпослуг. Легко, в кілька натисків мишкою, держслужбовці переводять в електронний вигляд свої закупівлі. Все Prozorro. Цього тижня на сайті ОДА почав працювати окремий портал петицій – e-petition.dp.gov.ua. Тепер подати колективне звернення до очільника регіону просто.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/23581

Мар 20 2015

Пресс-конференция исполняющего обязанности городского головы Андрея Фисака(Аудио)

Novosti 4
Novosti 3
Novosti 2
Novosti 1

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/21903

Янв 17 2013

В городе начал работу Городской информационно-расчетный центр

Городская власть определилась с партнером, который будет воплощать в жизнь идею создания Городского информационно-расчетного центра.

Основными задачами нового ИРЦ являются: создание клиентской базы населения города, формирование единой расчетной квитанции услуг за коммунальные платежи (свет, тепло, водоснабжение, газ), информирования населения о тарифах и задолженность, развитие современной сети по приему платежей с возможностью круглосуточного обслуживания граждан, а также дистанционного обслуживания через Интернет.

Теперь, для того, чтобы рассчитаться за услуги, или же убедиться в верных начислениях, не нужно обращаться во все абонентские отделения.

Лучше посетить почтовое отделение, или отделение банка, где озвучив только свой домашний адрес, от оператора-кассира можно получить всю информацию, в том числе, о задолженности. При этом, абонент может сразу оплатить все счета и получить единую квитанцию ​​с подробной расшифровкой, за какие именно услуги он отдал средства,

От создания этого информационно-расчетного центра выиграют абсолютно все, уверяет заместитель городского головы Татьяна Обыденная, как сами жители города, которые смогут экономить свое время, так и коммунальные предприятия, к которым будет вовремя поступать информация от потребителей о любых изменениях. Работа Центра позволит прозрачно вести систему расчетов. Важно и то, что обслуживающая кампания Автоматические системы платежей ООО «АСП +» не будет иметь никакого отношения к средствам, которые будут находиться в обращении, ведь специалисты работают только с информацией. Кроме того, пользование услугами ново созданного ИРЦ никак не отразится на карманах плательщиков.

С открытием центра для никопольчан ничего практически не изменится. Кроме того, предусматривается установка платежных терминалов в торговых точках города, поэтому оплачивать коммунальные услуги станет намного удобнее, причем владелец квартиры, находящейся в Никополе, сможет платить за нее из любого города Украины, с помощью Интернета.

На сегодня в системе информационно-расчетного центра можно оплатить потребленные услуги КП «Никопольтеплоэнерго», КП «Горводоканал» и обслуживающих кампаний: «Усадьба», «Комфорт» и «Коммунальник». Впоследствии к этому списку присоединятся «Горгаз» и «Облэнерго».

Также для справок создадут колл-центр, куда можно будет обратиться со всеми вопросами, а также сообщить показания счетчиков. Подобные проекты уже успешно работают в таких городах нашего региона, как Днепропетровск, Днепродзержинск, Кривой Рог и Павлоград.Novosti

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/3554

Авг 20 2012

Шановні нікопольці!

У четвер, 23 серпня, з 19.00 до 19.45 год. на телеканалі «НМЦ» (2+2), за участю міського голови Руслана Токаря відбудеться «прямий ефір» на тему: «Актуальні питання життєдіяльності міста». Попередньо питання приймаються за телефонами: 5-15-48, 5-14-26. Під час прямого ефіру:  4-29-22.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/2428

Июн 27 2012

Привітання з Днем Конституції

Привітання громадян від міського голови Руслана Токаря

[audio:http://nostalji102fm.com.ua/wp-content/uploads/Tokar-Den-konstitucii-2012.mp3|titles=Tokar’ — Den’ konstitucii 2012]

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/2005

Июн 25 2012

Мед.Реформа

2012.06.22 відбулася пресс-конференція за участі міського голови Токаря Руслана Івановича

[audio:http://nostalji102fm.com.ua/wp-content/uploads/untitled.mp3|titles=Токарь — Мед.реформа]

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/1969

Июн 12 2012

Відкриття соціального дитячого тенісного корту

8 червня 2012 року в Нікополі навпроти СШ №13(вул. Героїв Чорнобиля, 138) відбулося відкриття соціального тенісного корту для дітей цієї школи. Корт побудован за спонсорські кошти еврейської общини Нікополя , при підтримці ООО ПНЦ «Трубосталь» и депутатів Дніпропетровської обласної ради Олександра Фельдмана, Андрія Шипко.

 

[audio:http://nostalji102fm.com.ua/wp-content/uploads/Otkrytie-korta-13-shkoly.mp3|titles=Otkrytie korta 13 shkoly]

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/1862

Предыдущие сообщения «