Архив по категории: интервью

Наши интервью с гостями в прямом эфире

Ноя 16 2018

Привітання З Днем радіо, телебачення та зв’язку від міського голови Фісака Андрія Петровича


Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.
Сьогодні, завдяки вашій праці, ми маємо доступ до великого обсягу інформації, що дозволяє кожному з нас розширювати світогляд та орієнтуватися в процесах, які стрімко відбуваються в світі.
Робота медіа служить потужним фактором єднання нашого народу, формує загальні цінності і орієнтири. Ви багато в чому визначаєте суспільні настрої, вам довіряють, до вас прислухаються.
Прийміть щирі слова вдячності за плідну співпрацю, неупередженість та незаангажованість під час висвітлення усіх значущих подій, що відбуваються в нашому місті.
Нехай Ваша робота приносить Вам радість та процвітання, а також розвиток галузей радіо, телебачення та зв’язку нашої Української держави.
Міцного здоров’я, щастя і добробуту Вам та Вашим рідним!

Міський голова
Андрій ФІСАК

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/interview/43062

Ноя 09 2018

Привітання з Днем української писемності та мови від міського голови Фісака Андрія Петровича

Шановні мешканці Нікополя!

Щиро вітаю Вас з Днем української писемності та мови!

«Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ» В.Сосюра

Мова – це душа мільйонів українців, загартована історією і відточена творчістю найталановитіших письменників.

Знати і шанувати рідну мову – означає шанувати свою державу, бути освіченою і вихованою людиною. Ми, сучасні українці, повинні зберегти рідне слово і передати його наступним поколінням.

Всебічна підтримка державної української мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток – почесна місія кожного громадянина України.

Вітаю усіх з цим святом, і бажаю Вам оберігати та розвивати українську мову, будувати незалежну і духовно вільну країну.

 

З повагою,

міський голова Андрій ФІСАК

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42991

Окт 26 2018

Привітання з 74-ю річницею вигнання нацистських окупантів із України від народного депутата України Шипко Андрія Федоровича

Дорогі земляки!
Сердечно вітаю вас із днем звільнення нашого міста від фашистської агресії. Майже три чверті століття минуло від тих страшних подій, але героїзм та самопожертва наших воїнів і досі живі у нашій пам’яті.
Сучасність нагадує нам, наскільки крихким є мир і наскільки важливим є «мирне небо над головою».
Я щиро бажаю всім нам, аби наше небо завжди було чистим!
Хай живе й розвивається наше місто, а його прикрасою будуть оточені турботою ветерани війни та щасливі усміхнені малюки!
Хай кожен з вас буде здоровим та успішним!
Я бажаю вам миру, добробуту й достатку! Зі свого боку я зроблю все можливе, аби ці побажання стали реальністю!
З повагою
Народний депутат України Андрій Шипко.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42810

Окт 26 2018

Привітання від міського голови Фісака Андрія Петровича з 74-ю річницею вигнання нацистських окупантів із України!

Дорогі нікопольці! Шановні ветерани!

Щиро вітаю вас з 74-ю річницею вигнання нацистських окупантів із України!

У цей день весь український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу рідну землю в роки Другої світової війни ціною власного життя.

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається ваш приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.

Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім мешканцям  міста здоров’я, добробуту, тепла й затишку, впевненості в завтрашньому дні.

Нехай у нашій країні панує мир.

З повагою,

міський голова Андрій ФІСАК

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42813

Окт 12 2018

Привітання від народного депутата України Шипко Андрія Федоровича з Днем захисників України, Днем українського козацтва та Днем Покрови Пресвятої Богородиці

Дорогі земляки!

Прийміть мої щирі вітання з днем, який об’єднує одразу три найважливіших свята нашої землі – з Днем захисників України, Днем українського козацтва та Днем Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди була і є покровителькою  славних козаків та їх нащадків – нинішніх захисників.Кожен з вас, жителів нашої славної Нікопольщини, причетний до цього свята. Адже це ви зберігали його величні історичні традиції, прославляли його своєю працею, народжували й виховували нинішніх героїчних захисників України, підтверджуючи мудрість та прозорливість народного вислову «козацькому роду нема переводу». Адже потужна енергетика наших волелюбних і справедливих пращурів і нині живе у наших сучасниках.Пишаюся честю жити працювати для вас!Від усього серця бажаю вам мирного неба, щасливої долі, святого покровительства Божої матері!Здоров’я й достатку і віри у краще – кожному з вас!

З повагою

Народний депутат України                                           Андрій Шипко

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42457

Окт 12 2018

Привітання з Днем Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисників України та Днем українського козацтва від депутата Дніпропетровської обласної ради Євтушенко Володимира Олексійовича

Дорогі земляки!

Сердечно вітаю вас з Днем Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисників України та  Днем українського козацтва!Ці свята мають особливе значення для нашої благословенної землі, де зародився козацький рух за волю й незалежність, яка і нині насичує своїх синів та доньок силою духу, відвагою та мужністю.Ці свята надихають нас на подвиги в ім’я правди і справедливості. Вони зміцнюють нашу духовність, вселяючи у наші серця віру у щасливе майбутнє нашого краю й України під святим покровом Пресвятої Богородиці.Дякую нашим захисникам за мужність і героїзм, за готовність будь-якої хвилини стати на захист рідної землі.Хай завжди буде над нашою землею, мирне небо та благословення Пресвятої Богородиці! Хай у кожній оселі буде добробут та злагода.

Щастя всім, радощів та благополуччя!

 

З повагою Володимир Євтушенко.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/interview/42468

Окт 12 2018

Привітання від міського голови Фісака Андрія Петровича з Днем Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та Днем захисників України

Шановні захисники кордонів рідної землі!

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва та третє свято, дуже молоде – День захисника України. Воно вважається досить новим, але зберігає у собі історію багатьох століть. Це свято увібрало в себе багаті, славні, козацькі традиції. Воно уособлює мужність та героїзм оборонців і визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.Пресвята Богородиця вважалась покровителькою та заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Як і наші пращури колись захищали кордони рідної України, так і зараз Ви – нащадки козаків-запорожців, захищаєте наші українські землі.Саме сьогодні, як ніколи, ми розуміємо, що захист своєї Батьківщини – свята справа. Ми, нікопольці, дякуємо вам за вашу мужність, відвагу та патріотизм. Нехай наша віра і підтримка допомагає вам у найзапекліших боях.Тих, хто потом і кров’ю боронить нашу землю нині, вшановує вся Україна. Перед кожним із Героїв схиляємо голови, у них вчимося по-справжньому любити Батьківщину.

Сердечно бажаю вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь рідної землі. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

 

З повагою,

міський голова Андрій ФІСАК

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/interview/42474

Окт 05 2018

Привітання з Днем вчителя від народного депутата України Шипко Андрія Федоровича

Дорогі вчителі, педагоги, викладачі!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!
Захоплююся вашим терпінням, мудрістю та зваженістю. Ви володієте шляхетним мистецтвом – формувати в людині відчуття честі, добра та справедливості. Ви ділитеся з учнями не лише знаннями, а й любов’ю до життя, до своєї землі, до свого народу. В кожного з них ви вкладаєте часточку своєї душі. Дякую вам за відданість обраній справі!
Міцного вам здоров’я, щастя і благополуччя! Нехай ніколи не вичерпається доброта і мудрість у ваших серцях, нових вам професійних здобутків, відповідальних і талановитих учнів!
З повагою
Народний депутат України А.Ф. ШИПКО

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/interview/42276

Сен 21 2018

В ефірі привітання з Днем міста від народного депутата України Шипко Андрія Федоровича

Дорогі земляки!
Від усього серця вітаю вас із днем народження найкращого міста на землі – нашого славного Нікополя!
Так само як і ви, я люблю наше місто – з його затишними вулицями, парками та скверами.
Дякую всім, хто розбудовував і розвивав його. Хто створював його неповторний образ. Хто примножував його славу.
Дякую долі, яка подарувала мені щастя жити і працювати  на благо Нікополя й нікопольчан.
Бажаю вам міцного здоров’я, достатку та благополуччя. Хай у всіх справах вашими супутниками будуть щастя й удача.

Зі святом!
Народний депутат України                                 Андрій Шипко

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42054

Сен 21 2018

В єфірі привітання з Днем міста від депутата Дніпропетровської обласної ради Євтушенко Володимира Олексійовича


Шановні нікопольці!
Прийміть щирі вітання з Днем міста.
Це велике свято,під час якого кожен житель відчуває себе частиною дружної сім’ї,він об’єднує всіх, кому дорогий рідний край.
Нехай наше місто розвивається, буде комфортним і цікавим для жителів і гостей.
Нехай буде багато хороших місць, де можна відпочити і дізнатися щось нове.
Від щирого серця бажаю вам, дорогі нікопольці , благополуччя і щастя,
оптимізму і віри в майбутнє, а Нікополю — процвітання.

З повагою Володимир Євтушенко.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42061

Предыдущие сообщения «