Ноя 18 2019

Запорізька АЕС завжди на зв’язку

Неможливо уявити такий надскладний об’єкт, як атомна станція, без засобів зв’язку. І вони потребують вдосконалення, щоб відповідати існуючим вимогам та допомагати персоналу всіх підрозділів у повсякденній роботі.

Персоналом цеху засобів диспетчерського технологічного управління (ЦЗДТУ) Запорізької АЕС проведена чимала робота з модернізації та реконструкції засобів зв’язку.

Виконано заміну загальностанційної АТС на більш сучасну, з розширеним …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51780

Ноя 18 2019

У Нікопольській районній лікарні відкрили відділення гемодіалізу

У Нікополі при районній лікарні відкрилося відділення гемодіалізу. Тепер люди з хронічною нирковою недостатністю можуть проходити цю важливу для життя процедуру вдома, а не їздити щонеділі у Дніпро. Воно розраховано на шість місць та буде працювати в дві зміни. Це дасть змогу обслуговувати 24 пацієнта з Нікополя та Нікопольського району. Також тут лікуватимуться жителі …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51777

Ноя 18 2019

Оперативники Нікополя встановили чоловіка, який пограбував 79-річного пенсіонера

Поліцейські з’ясували, що 36-річний злочинець скоїв напад на дідуся, коли той вийшов з перукарні і переходив дорогу. Нападник забрав у потерпілого 6 тисяч гривень та мобільний телефон, а потім втік.

Співробітники кримінальної поліції розпочали пошуки грабіжника. За тиждень вони встановили його особу та розшукали підозрюваного. Зловмисником виявився 36-річний місцевий мешканець, раніше неодноразово засуджений.

Телефон …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51774

Ноя 18 2019

Є 2 млрд кВтг електроенергії за листопад

Запорізька атомна електростанція неухильно виконує основне виробниче завдання — безпечно виробляє екологічно чисту електроенергію для держави. У листопаді вже вироблено два млрд кВтг електроенергії.

«Запорізька АЕС щодня підтримує репутацію безпечного виробника електроенергії своїми показниками. Ми завжди готові зробити все необхідне для підтримки стабільної і стійкої роботи енергосистеми України», — прокоментував діяльність підприємства генеральний директор …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51771

Ноя 18 2019

Успішний тиждень спортсменів Покрова

Спортивний сезон 2019 року поступово наближається до закінчення, але спортсмени Покрова не зупиняються і продовжують здобувати нагороди на турнірах різного рівня. Тиждень, що минув, приніс місту чергові перемоги.

Дзюдо. “Срібло” покровчанки на Кубку Європи

Минулого тижня в Угорщині у місті Дьор відбувся Кубок Європи середа кадетів U18. У складі збірної України участь у цьому …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51768

Ноя 18 2019

Урочистості до Дня студента відбулися у Марганецькому коледжі

Щорічно в Україні святкується Міжнародний день студентів, що відзначається у всьому світі 17-го листопада. Напередодні цієї дати у Марганецькому коледжі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» відбувся захід, на якому для студентів підготовлено святковий концерт.

З нагоди цієї дати привітати молодь міста завітала головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Марганецької міської ради …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51765

Ноя 18 2019

Відділ екології Нікопольської міської ради повідомляє!

Шановні мешканці м. Нікополя! Керівники підприємств та організацій!

У зв’язку із закінченням вегетаційного періоду на загальноміських територіях міста Нікополя з 18 листопада 2019 року розпочинаються роботи із омолоджувального та формувального обрізання зелених насаджень.

Згідно «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України» обрізають дерева в період мінімальної циркуляції соків – навесні до …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51762

Ноя 18 2019

В Нікополі відзвітували про проекти-переможці конкурсу «Бюджет участі-2019»

На засіданні експертної групи з партиципаторного бюджетування виконавці тридцяти проектів-переможців конкурсу «Бюджету участі 2019 року» звітували про їх виконання.

В загальноосвітній школі № 25 спортивного залу і спортивного майданчика не було до цього року. Зараз тут встановили ворота для міні-футболу та гандболу, п’ять турників, рукоход «змійку» та шведську стінку. Нове спортивне обладнання до …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51758

Ноя 18 2019

Нікопольські школярі взяли участь в олімпіаді з математики

16 листопада 2019 року в КЗ «ННВК №15» переможці І етапу олімпіади з математики серед учнів 4-х класів м. Нікополя узяли участь у міській олімпіаді з математики.

Переможцями стали: І місце – Шепотинник Михайло — КЗ «НСЗШ №9», вчитель Мирошниченко В.О.; Рублевська Єлизавета — КЗ «ННВК№15», вчитель Майборода С.М.; ІІ місце – Ярошенко Владислав …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51755

Ноя 18 2019

Життя — це рух, здоров’я і краса

14 листопада актовий зал загальноосвітньої школи № 9 став танцполом для енергійних і творчих школярів Покрова. Артистизм, ритміка і грація об’єдналися в одне ціле в рамках міського фестивалю танцю, який традиційно проходив під девізом “Життя — це рух, здоров’я і краса”.

Вісім команд, які представляли загальноосвітні заклади міста, власним прикладом доводили, що танець є …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51752

Предыдущие сообщения «