Май 04 2017

ЦІЛОДОБОВИЙ ТЕЛЕФОН НА ВИПАДОК АВАРІЙНИХ СИТУАЦІЙ 0800-504-105

З 03 травня нікопольці матимуть змогу безкоштовно звернутися з приводу аварійних ситуацій на комунальних системах життєзабезпечення міста (питання щодо водопостачання та водовідведення, стану утримання дорожнього полотна, благоустрою, зовнішнього освітлення та ін.) за єдиним телефоном 0800-504-105.

За цим телефоном цілодобово прийматимуть заявки відповідальний черговий міськвиконкому та диспетчери комунальних підприємств: «Міськводоканал», «Міськавтодор-1», «Ритуальна служба», «МЖТІ».

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/31481

Сен 22 2017

Оголошення!

Внимание!

 

В период с 23-00 часов 29 сентября 2017 года до 14-00 часов 01 октября 2017 года КП «Никопольводоканал» будут проводиться ремонтные работы и дезинфекция на водопроводных сетях и сооружениях города, а также в селах Каменское, Менжинское, Южное, Алексеевка  с полной остановкой водоснабжения.

В пятницу, 29 сентября с 23-00 часов до 17-00 часов 30 …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33739

Сен 22 2017

Нікополь сприяє розвитку малого та середнього бізнесу

22 вересня відбулося відкриття виставки-ярмарку товарів вітчизняних виробників «Нікополь Експо», що проходить за підтримки місцевої влади. У КСК НЗФ в холі першого та другого поверхів на мешканців міста чекають виставкитоварівта послуг підприємців Нікополя, Покрова, Марганця та Дніпра. Асортимент вразить відвідувачів різноманітністю. Організатори запрошують на виставку-ярмароку період з 22 по 24 вересня.

 

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33737

Сен 22 2017

Закінчуються роботи із заміни конденсатора турбіни

Роботи із заміни конденсатора турбіни на третьому енергоблоці вийшли на завершальний етап.

На 11-му конденсаторі виконані практично всі зварювальні роботи, йде відновлення трубопроводу обв’язки. Фахівці приступили до монтажу кулькоочистки на конденсаторі.

Аналогічні роботи закінчуються і на дванадцятому конденсаторі. На тринадцятому — фахівці встановили трубу циркводоводів і вели зварювання. На конденсаторі зварювальникам необхідно виконати більше 2000 …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33734

Сен 22 2017

На Дніпропетровщині працюють бюро безкоштовної правової допомоги для аграріїв

У районах Дніпропетровщини працюють бюро правової допомоги для аграріїв. Отримати юридичну консультацію фермери можуть безкоштовно. Про це повідомив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

«Аби швидко реагувати на порушення прав аграріїв та вирішувати конфліктні ситуації, ми створили спеціальний оперативний штаб. Він координує дії правоохоронних органів, юстиції, Держгеокадастру, фермерських господарств та асоціацій», — зазначив Володимир Юрченко.

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33731

Сен 22 2017

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 22 вересня   в мережі знаходяться 3 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 62 млн. кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33729

Сен 22 2017

У ДніпроОДА європарламентарі та народні депутати ухвалили рекомендації, які допоможуть Україні пройти шлях євроінтеграції

У ДніпроОДА учасники міжпарламентської зустрічі Україна-ЄС ухвалили резолюцію. У ній – рекомендації, які допоможуть Україні пройти шлях євроінтеграції. Йдеться, зокрема, про реформу суду та закон про вибори.

«Такі зустрічі проходять щопівроку, то в Україні, то в Європі. Цього разу на зустрічі увагу приділили реформі місцевого самоврядування, відзначили успіхи Дніпропетровщини, яка може бути прикладом у …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33726

Сен 22 2017

Дорогі нікопольці! Прийміть найщиріші вітання з Днем міста!

Наше місто – це калейдоскоп історії, центр металургії та осередок багатих культурних традицій і талановитих людей, які прославляють наш край на весь світ. Тож ми святкуємо цей день пишаючись рідним містом та відчуваючи себе частиною єдиної великої родини, яку ми з честю називаємо Нікополь.

Я дякую всім нікопольцям за небайдужість та вкрай важливе сьогодні бажання …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33724

Сен 21 2017

У Романковому вперше з’явиться дитячий садок

У мікрорайоні Романкове міста Кам’янське «з нуля» будують сучасний дитячий садок. Дошкільний заклад єврозразка зможе прийняти 115 дітей, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. «Кожного року ми реконструюємо старі та будуємо нові дитячі садочки. Цьогоріч розпочали будівництво чотирьох об’єктів – в Обухівці, Підгороднему, Іларіоновому та Кам’янському. В Романковому – мікрорайоні міста Кам’янське – садочка не було …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33721

Сен 21 2017

Тренінги з профілактики гіпертонії та цукрового діабету пройшли вже 800 сімейних лікарів області

Як здолати гіпертонію та цукровий діабет – знають медики Дніпропетровщини. З початку року тематичні тренінги пройшли вже понад 800 сімейних лікарів та медсестер. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

Тренінги стартували на початку року. Вони проходять щомісяця у Дніпрі, Кривому Розі, Павлограді, Нікополі та Кам’янському. Сімейні лікарі та медсестри приїжджають до одного з …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33718

Сен 21 2017

Уперше за десятки років зима в Солонянській школі буде теплою

У Солонянській опорній школі завершують зовнішні ремонтні роботи. Там перекривають дах та утеплюють фасад. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Приводимо до ладу школи Дніпропетровщини, які десятиріччями не знали ремонту. Наші учні повинні навчатися у сучасних комфортних умовах. Оновлення освітньої інфраструктури, приведення її до сучасного вигляду – завдання Президента України Петра Порошенка. Загалом цьогоріч …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/33715

Предыдущие сообщения «