Май 22 2018

Эффективность рекламы на радио

Здравствуйте, наши дорогие радиослушатели и читатели сайта.

Тема эффективности рекламы – на повестке дня не только у маркетологов, но и у рекламодателей, которые ожидают результатов от своих вложений.

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36374

Май 22 2018

ЦІЛОДОБОВИЙ ТЕЛЕФОН НА ВИПАДОК АВАРІЙНИХ СИТУАЦІЙ 0800-504-105

Нікопольці мають змогу безкоштовно звернутися з приводу аварійних ситуацій на комунальних системах життєзабезпечення міста (питання щодо водопостачання та водовідведення, стану утримання дорожнього полотна, благоустрою, зовнішнього освітлення та ін.) за єдиним телефоном 0800-504-105.

За цим телефоном цілодобово прийматимуть заявки відповідальний черговий міськвиконкому та диспетчери комунальних підприємств: «Міськводоканал», «Міськавтодор-1», «Ритуальна служба», «МЖТІ».

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/31481

Май 22 2018

В этом году около 190 тыс детей из Днепропетровщины отдохнут в лагерях по всей Украине

Около 190 тыс детей из Днепропетровщины оздоровятся в этом году. Принять ребят готовятся не только лагеря и санатории области, но и всей Украины.

Об этом пресс-служба Днепропетровской ОГА сообщила информационной службе радио Ностальжи.

«В июне в лагерях начинается «горячая пора» — дети съезжаются на летний отдых. Мы должны обеспечить комфортные условия, чтобы ребята оздоровились, …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39367

Май 22 2018

Мінрегіон унормовує можливість проектування систем підземного та вакуумного збирання сміття

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, вносить зміни в частині організації системи збирання побутових відходів у населених пунктах. Відповідні зміни містяться у новому ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій».

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39363

Май 21 2018

На блоці №4 зроблять заміну обладнання систем збудження турбогенератора

Встановлення устаткування систем збудження турбогенератора входить до переліку заходів в рамках продовження терміну експлуатації четвертого енергоблоку. Фахівці електричного цеху ЗАЕС брали участь в приймально-здавальних випробуваннях обладнання, які проходили в чеському місті Всетін.

«Обладнання систем збудження турбогенератора встановлять на всіх шести блоках атомної станції. Це дуже важливо з точки зору технічного обслуговування, ремонту. Устаткування являє собою …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39360

Май 21 2018

В Нікополі наносять розмітку на дороги

Дорожня розмітка є невід’ємною частиною організації дорожнього руху. Вона вкрай важлива як для водіїв, так і для пішоходів, щоб убезпечитися від аварійної ситуації.

На дорогах нашого міста це особливе маркування проводять робітники Міськавтодору. Робота триває вже другий тиждень.

– Зараз закінчуємо роботи по проспекту Трубників і почнемо наносити розмітку на вулиці Херсонській, – коментує директор …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39357

Май 21 2018

Третій всеукраїнський фест «Пісні, народжені в АТО» триватиме у Дніпрі два дні та на двох сценах

Третій всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО» збере майже 60 виконавців. Серед них будуть як нові лауреати, так і «ветерани». Цьогоріч фест триватиме два дні і пройде на двох сценах.

«Одне із завдань Президента України Петра Порошенка – всебічна підтримка українських захисників. Для адаптації до мирного життя започатковуємо для АТОвців чимало проектів – освітні курси, …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39354

Май 21 2018

Понад 10% українців уже вибрали своїх лікарів

Наразі майже 4,5 млн людей підписали декларації з терапевтами, педіатрами і  сімейними лікарями у рамках національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї».

Найактивнішими були жителі Вінничини – тут свого лікаря обрали уже 20% мешканців. У Харківській області декларації підписали 16% жителів, у Полтавській – 15,5%, у Чернівецькій – 13%, у Житомирській – майже 11%. Цікаво, що Харківська …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39350

Май 21 2018

Как живет самая маленькая громада Днепропетровщины: польский в школе, аисты, тюльпаны и солнечная электростанция

На уроках первоклассники говорят на польском. Отличники за хорошие баллы получают стипендию. А дети борются за награды по карате. На этой неделе журналисты побывали в одной из самых маленьких громад Днепропетровщине — Чкаловской.

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39346

Май 21 2018

На нікопольських клумбах садять квіти

Квітучі клумби не тільки прикрашають Нікополь, але й піднімають настрій його мешканцям. Для того, щоб на наших клумбах замайоріли квіткові візерунки, з місцевого бюджету в цьому році було виділено 270 тисяч гривень на закупівлю саджанців.

За висадку квітів відповідають робітники дільниці Зелене господарство. Минулого тижня вони почали готувати грунт та проклали систему зрошення вздовж центральної …

Читать далее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39343

Предыдущие сообщения «