«

»

Мар 13 2020

Распечатать Запись

Бізнес-курс «Mesh» стартує у Никополі

11 березня в Нікополі розпочався набір учасників на бізнес-курс «Mesh», який навчатиме прогресивну молодь: — основам маркетингу, формуванню підприємницької культури; — інструментам персонального брендингу; — навичкам ефективного управління бюджетом; — мистецтву онлайн та офлайн комунікації; — порадам щодо створення власного стартапу під керівництвом менторів;

Структура курсу вміщуватиме 8 лекцій. Кожного заняття будуть організовані виступи теоретиків та практиків різних бізнес-тем. Саме тому, головний лозунг «Mesh» — «Місце, де теорія і практика розмовляють єдиною мовою».

На студентів чекають практичні поради підприємців, тренерів та експертів у різних сферах, лекції, дискусії, брейншторми, нетворкінг-вечори, нові зустрічі з однодумцями і безліч нових ідей та навичок!

Після проходження навчального курсу на слухачів чекає завдання – створити в групах однодумців ідею свого стартапу та представити її на фінальному занятті, яке по завершенню оцінюватиме експертне журі. Переможців буде нагороджено грошовими преміями, а також всі учасники отримають відповідні сертифікати.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53887

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.