«

»

Мар 13 2020

Распечатать Запись

Цьогоріч планують привести до ладу аварійний Нікопольський міст та інші доріги місцевого значення на Дніпропетровщині

Понад 100 кілометрів доріг місцевого значення та 7 аварійних мостів відремонтують на Дніпропетровщині у 2020 році. На оновлення покриття з обласного бюджету виділили 960 млн грн. На більшості напрямків вже розпочали роботи, повідомив очільник регіону Олександр Бондаренко під час пресконференції у Дніпропетровській ОДА.

«Цього року вдалося знизити вартість ремонту автошляхів майже на 20-25%. На початку березня на дорогах у різних куточках Дніпропетровщини вже стартували роботи, – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. – Основні критерії, за якими визначали пріоритетні для ремонту автошляхи – інтенсивний трафік, рух шкільних автобусів, маршрутні перевезення між містами, наявність опорної школи та лікарні».

Зокрема, у 2020-му в області відремонтують місцеві дороги Васильківка-Миколаївка, Верхньодніпровськ-Боровківка, Вільне-Гвардійське, Зелене-Богданівка-Богуслав, Просяна-Великомихайлівка, Іванівка-Радісне та Вишневе.

«У минулі роки не було такого, щоб раніше Великодня на автошляхи виходила техніка. Нині на більшості напрямків вже повним ходом йдуть ремонтні роботи. Перша дорога, яку плануємо здати цьогоріч – Вільне-Гвардійське. Вона вже готова на 80%, – зазначив директор департаменту житлово-комунального господарства Дніпропетровської ОДА Андрій Коломоєць. – Відтепер на кожній відремонтованій дорозі будемо встановлювати світловідбивачі – перш за все, це безпека усіх учасників руху».

Також цьогоріч приведуть до ладу аварійні мости у Васильківському, Магдалинівському, Нікопольському, Павлоградському та Солонянському районах.

Источник: Дніпропетровська ОДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53884

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.