«

»

Фев 12 2020

Распечатать Запись

Бійці Покрова з перемог розпочали 2020 рік

Новий спортивний сезон відкрили представники бійцівських видів спорту міської ДЮСШ ім. Дані Дідіка. Своїми перемогами на всеукраїнських турнірах представники таїландського боксу і дзюдо красномовно довели — і в цьому році Покров має намір утримувати високі позиції на спортивних аренах!

Одеса. Наші тайбоксери здобули 7 медалей
З 6 по 9 лютого відбувся І етап Кубку України з таїландського боксу. Перший всеукраїнський старт представників цього виду спорту в новому році за традицією проходить в Одесі.
На свято спорту приїхало понад 230 бійців з 11 областей України та міста Києва. Серед учасників — команда Покрова.
Наші спортсмени своїми поєдинками підтвердили високий авторитет рідного міста в цьому виді єдиноборств. Загалом вихованці тренерів Ігоря Мациборка та Олега Мовчана на турнірі здобули 7 медалей різного рівня!
Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Сергій Нанкевич, Олександр Суховільський, Владислав Куліш, Дар’я Сємак та Анастасія Блискун. Срібло для команди завоював Сергій Сємак і бронзову нагороду Покрову приніс Олександр Шаповал.

Львів. Срібна медаль у дзюдоїстки Лізи Литвиненко
Майже 600 спортсменів з 23 регіонів України взяли участь у першому турнірі національного календаря дзюдо 2020 року — Чемпіонаті України серед кадетів віком до 18 років. Змагання пройшли в останні дні січня у Львові.
Високий рівень спортивної майстерності продемонструвала Ліза Литвиненко — вихованка заслуженого тренера Сергія Сінілова. Покровчанка виборола срібну нагороду.

Відзначимо, що головною метою змагань було визначення складу команди для участі у відбіркових Кубках Європи серед кадетів. Після, вже за результатами змагань, буде сформована збірна команда для участі в чемпіонатах Світу і Європи

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53242

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.