«

»

Фев 10 2020

Распечатать Запись

Українці, які продали землю, можуть втратити право на субсидію

У Раді продовжують розглядати законопроект про ринок землі №2178-10, який передбачає відкриття ринку землі сільгосппризначення.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час години запитань до Уряду парламенті заявив, що після того, як українець отримає велику виручку від продажу землі, він на якийсь час буде забезпечений, і потреба в субсидії відпаде:

«Якщо раптом продаж земельної ділянки призведе до того, що людина отримає серйозну значну суму — десятки тисяч доларів, наприклад, то очевидно, що протягом певного періоду часу вона не буде потребувати підтримки держави. Тому кожен випадок треба розглядати окремо», — сказав він.

Глава Уряду також додав, що автоматичного позбавлення субсидій не буде: «Право на субсидії — це гарантоване законом право. Всі, хто потребують допомоги для оплати послуг ЖКГ або енергоносіїв, матимуть субсидій».

Уберегти майно від рейдерів допоможуть сервіси SMS-маяк і SMS-маяк Земля, за допомогою яких можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS — повідомленняv, електронним листом, або ж через повідомлення в кабінеті користувача).

Источник: ЛігаЗакон

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53171

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.