«

»

Дек 03 2019

Распечатать Запись

У Марганці пройшов конкурс комп’ютерної графіки

Комп’ютери вже давно стали невід’ємною частиною нашого життя. Для когось це іграшка, для когось робота, а для гуртківців Центру науково-технічної творчості, які відвідують секцію «Основи комп’ютерної графіки та дизайну», на базі Марганецької спеціалізованої школи I – III ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови (керівник Наталя Мамонтова), це можливість реалізувати свої задуми та проєкти.

Напередодні Всесвітнього дня комп’ютерної графіки у Марганці пройшов конкурс «Мій улюблений куточок відпочинку рідного міста», під час якого учасникам необхідно було відобразити свої улюблені місця за допомогою графічних програм. Долучилися до участі учні СЗШ № 2: Артем Головачов, Нікіта Кудінцов, Єгор Матяж, Арсеній Вяткін, Ліза Рубльова, Аліса Артеменко, Вікторія Жигуліна, Даніл Штебенко, Максим Павлов.
Роботи учнів вразили членів журі своєю креативністю та творчім підходом. Однак, у будь якому конкурсі є переможці. Цього разу найкращою визнано роботу учня 4 класу – Артема Головачова. Привітали переможця марганецький міський голова Олена Жадько та секретар міськради Ірина Міняйло. Олена Жадько вручила переможцю планшет, побажала Артему не втрачати наснаги та опановувати нові горизонти комп’ютерного дизайну та графіки. Також під час зустрічі з конкурсантами міський голова презентувала перший випуск журналу успішних людей «Марганчани», на сторінках якого відображено історії відомих у місті людей.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52166

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.