«

»

Ноя 29 2019

Распечатать Запись

У Марганці оновлюють клуб «Дніпро»

Клуб «Дніпро» вже багато років є осередком культури міста. Святкові заходи, вистави, концертні програми, виставки, конкурси та майстер-класи, все це відбувається у стінах клубу. Клубні формування, що тут працюють, розраховані на різновікові категорії відвідувачів та надають марганчанам можливість реалізувати свої творчі здібності.

Зважаючи на те, що покрівля закладу вже давно потребувала ремонту, депутати Марганецької міської ради, під час чергової 55 сесії, прийняли рішення щодо капітального ремонту покрівлі будівлі клубу «Дніпро». Після процедури публічних торгів визначилася підрядна організація, котра вже приступила до виконання робіт і має завершити їх до 31 грудня поточного року.

Нагадаємо, що нещодавно, після капітального ремонту у клубі відкрилося некафе «Open Space» — місце, де можна весело і з користю провести час: пограти в настільні ігри, відвідати майстер-класи, познайомитися з цікавими людьми або поспілкуватися зі своїми друзями. «Open Space» швидко набирає популярності серед марганчан.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52086

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.