«

»

Ноя 26 2019

Распечатать Запись

Дітей учасників АТО навчали безпеці

Що робити у непростій ситуації, скільки небезпек ховає у собі вулиця і як реагувати на незнайомців – на всі ці питання шукали відповіді учасники тренінгу, що пройшов цієї суботи за ініціативи народного депутата Дениса Германа, його помічника, засновника фонду «Майбутнє Нікопольщини» Руслана Олійника.

Інтерактивно, доступно, весело та відкрито – саме так проходив тренінг з дитячої безпеки. Засновники обласного тренінгового центру «Один на один», психологи — тренери Вікторія Новікова та Олександра Резнікова моделювали ситуації, аби потім разом з дітьми шукати відповіді та шляхи їх вирішення. Здається, все просто і всьому цьому малечу навчають вдома та в школі, але на практиці все бачиться інакше.

Подібні тренінги вже пройшли у Кривому Розі, Жовтих Водах, Новомосковську і скрізь показали свою доцільність та своєчасність. Їх проводять для всіх, хто прагне навчити дітей контролювати ситуацію. Для дітей, учасників АТО та загиблих воїнів, вони безкоштовні.

У Покрові зустріч проходила в коворкінговому центрі для двох вікових груп дітей – до 10 років та з 10 до 12 років. У цьому теж вбачається певний сенс, адже діти цього віку по-різному сприймають все, що відбувається навкруги, а, отже, і комунікація з зовнішнім світом інша. Тренери в ігровій формі навчали оцінювати ризики та уникати їх.

Під час тренінгу навчали не лише дітей, а й їхніх батьків, котрі зізнавалися, що подивилися на питання безпеки зовсім з іншого кута зору. Практичні поради та рекомендації візьмуть у всеозброєння. Зустріч пройшла на одному диханні, про що пізніше засновники центру «Один на Один» написали на своїй офіційній сторінці: « Учора у рамках проекту ми побували у невеликому, але дуже затишному місті Покров. Коли представники влади не байдужі до маленьких мешканців, тоді можна говорити про майбутнє всієї країни. Тепер маленькі покровчани озброєні навичками безпечної поведінки.»

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51973

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.