«

»

Ноя 15 2019

Распечатать Запись

Для нікопольських вчителів початкових класів пройшов цікавий семінар

14 листопада 2019 року на базі КЗ «НСЗШ № 20» пройшов міський семінар для молодих вчителів початкової школи та вихователів ЗДО ««Взаємодія дошкільної та початкової освіти. Питання та шляхи реалізації».

Мета семінару:
— підвищення професійної компетентності молодих педагогів;
— обмін досвідом вихователів ЗДО та вчителів початкових класів;
— ознайомлення з новими формами методичної роботи, спрямованої на підвищення мотивації педагогів до змін в умовах реформування освіти;
— демонстрація інноваційних Інтернет-ресурсів на практиці;
— залучення освітян до активного пошуку шляхів підвищення мотивації дітей дошкільного віку та учнів початкових класів до навчання;
— запровадження інноваційних підходів щодо гармонійного розвитку особистості дитини в період дошкільного дитинства та старту Нової української школи; вивчення змісту та структури нових Державних стандартів дошкільної та початкової освіти.

Під час семінару своїм досвідом поділилися вчителі 1-х класів Хрущова С.В., Макарова Ж.В., Михайличенко А.В., Головко Т.В., які продемонстрували заняття «Ранкова зустріч», уроки: «Я досліджую світ» та «Математика».

Учасники семінару зійшлися на думці, що забезпечити розумну наступність можливо. Для цього потрібен діалог – діалог партнерів. А центром уваги має бути дитина.

Источник: Освітянський вісник Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51733

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.