«

»

Ноя 14 2019

Распечатать Запись

Опалювальний період у Марганці – третій рік тепло, якісно, заощадливо

Незважаючи на досить теплу осінню погоду, опалювальний сезон у Марганці стартував за графіком – 15 жовтня. В той час, коли більшість населених пунктів Дніпропетровщини ще чекали на подачу теплоносія у медичні, освітні та дошкільні заклади, температура повітря у бюджетних установах міста складала не менше 20 градусів.

Вже три роки марганчани не знають проблем з теплопостачанням, завдяки впровадженню міським головою Оленою Жадько, у 2016 році, програми децентралізації опалення. 6 котелень та 10 топочних, використовуючи біопаливо, надають підприємствам та установам міста якісні послуги теплопостачання, а оплата ведеться лише за той теплоносій, котрий отримав заклад згідно показань лічильника.

Не залишилися без уваги і жителі багатоповерхівок, адже сьогодні вони сплачують за якісне тепло в своїх оселях набагато менше, ніж раніше. До того ж, кожен сам визначає комфортну температуру повітря власної квартири. В той час, коли в інших містах України люди виходять на мітинги, через те, що тепло в їх оселях і досі відсутнє, у Марганці, кожен власник квартири сам вирішує, коли вмикати опалення та яку температуру повітря встановлювати.

Слід зазначити, що сьогодні вартість послуг теплопостачання у інших містах області в середньому складає близько 35-40 грн за 1 м кв. А це означає, що за квартиру площею 62 м кв. необхідно сплатити від 2 170 до 2 480 грн.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51706

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.