«

»

Ноя 14 2019

Распечатать Запись

Комунальники Марганця продовжують роботи

Цьогорічна осінь балує українців теплою погодою. Разом з тим і комунальники мають можливість продуктивніше виконувати свою роботу. В період з 04.10.2019р. по 10.10.2019 працівниками КП «Центр комунальних послуг та комунального майна територіальної громади м. Марганця» прибрано опале листя по вул.Лермонтова, вул.Єдності, вул.Київській, на Сонячному кварталі, у місцях відстою транспорту, на площі «Держбуд», на територіях СЗШ №12, НВК «Ліцей — СЗШ №10» та Марганецької ЗШ І-ІІ ступенів № 1 ім. Т.Г. Шевченка.
Машиною підмітально-прибирального типу було очищено від сміття та опалого листя проїзну частину вулиць Паркова та Єдності.

Триває і покіс бур’янів. На цьому тижні цей вид робіт здійснювався на території «Love-парку» та кладовища у с.Городище. Вивезено гілля з вулиці Єдності.

На зупинках транспорту загального користування встановлено урни для сміття. Відремонтовано контейнерні майданчики для збору відходів по вул. Паркова.
Тривають роботи з відновлення вуличного освітлення. Завершені ділянки на території скверу ім.Т.Г. Шевченка, по вул.Маяковського та по вул.Малинова.
Згідно заяв жителів багатоповерхових будинків, управління над якими здійснює КП «ЦКП КМ», було ліквідовано 19 аварій по внутрішньобудинковим мережам електропостачання, водопостачання та каналізації.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51679

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.