«

»

Ноя 12 2019

Распечатать Запись

День науки відзначили у Марганці вихованці еколого-натуралістичного центру

Науковці еколого-натуралістичного центру Марганецького відділу освіти відзначили Всесвітній день науки новими перемогами та досягненнями.

11 листопада у позашкільному закладі відбувся науково-практичний захід, в ході якого міські педагоги обговорили сучасні методики роботи з обдарованими дітьми, можливості удосконалення та закріплення їх знань та досвіду.

Вже не один рік поспіль вихованці ЕНЦ є учнями «Малої академії наук учнівської молоді» і долучаються до Всеукраїнських та Міжнародних заходів, конкурсів та конференцій. Близько 50 вихованців Центру цього року стали переможцями Всеукраїнських і регіональних конкурсів.

Напередодні Всесвітнього дня науки перемогу до міста привезла Софія Дзябенко (учениця 11 класу, СЗШ № 9), яка посіла 2 місце у Всеукраїнському біологічному конкурсі «Дотик природи-2019».

Найкращі результати показали юні марганчани і у травні поточного року, долучившись до участі у VIII Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних ботаніків і посівши там 1 місце. Найкращі результати на зборах показав Даниїл Лебедь (учень 10 класу, ЗОШ № 2).

Обидва переможці презентували свої роботи на заході, що відбувся у ЕНЦ.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51608

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.