«

»

Ноя 05 2019

Распечатать Запись

У Марганці триває реконструкція центральної площі

Вперше, за роки незалежності України, у Марганці відбувається масштабна реконструкція центральної частини міста – площі Гірницької Слави. На стадії завершення облаштування території тротуарною плиткою, ведуться роботи з облицювання огорожі, котра слугуватиме ще й частиною зони відпочинку завдяки вмонтованим в неї лавам. Зелені зони облаштовано сучасною системою автоматичного поливу. Згідно з планом реконструкції вже висаджено зелені насадження липи, горобини, кущі та ялинку, яка розташувалася у самому центрі площі. Наразі ведуться роботи з гідроізоляції фонтану та підготовка до облицювання декоративної плиткою. Над перебудовою площі, сьогодні, працюють 16 робітників.

Бригадир об’єкту, Андрій Мілованов, поскаржився на те, що не обходиться і без неприємних інцидентів з боку жителів міста: «Неодноразово зафіксовані випадки крадіжок дерев’яних піддонів. Тож довелося звернутися до охоронців, аби надалі уникнути таких випадків».
В цілому ж площа Гірницької Слави вже невдовзі радуватиме марганчан оновленим, сучасним виглядом, адже, як зазначає представник підрядної організації на об’єкті вже виконано 85% ремонтних робіт.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51405

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.