«

»

Окт 31 2019

Распечатать Запись

Дві пари акробатів Покровської ДЮСШ виступили на Чемпіонаті Європи

Днями в Ізраїлі завершилися змагання Чемпіонату Європи зі спортивної акробатики серед юнаків і юніорів.

Честь представляти Україну у складі Збірної команди на цьому турнірі отримали відразу дві пари вихованців відділення акробатики міської ДЮСШ ім. Дані Дідіка. Вихованці тренера Ольги Образцової: Орина Забутна — Спартак Заульський і Катерина Гужва — Артур Євтушенко.

Для наших акробатів це було неабияким випробуванням, адже їм довелося змагатися з найсильнішими представниками цього виду спорту з різних країн Старого світу.

Як для дебютантів престижних змагань європейського рівня покровчани показали дуже достойні результати. Так, Орина Забутна — Спартак Заульський увійшли до десятки кращих пар, а Катерина Гужва та Артур Євтушенко за сумою балів стали тринадцятими.

Місто підтримало участь наших спортсменів у престижних міжнародних змаганнях.

Покровчани слідкували за перебігом Чемпіонату в режимі онлайн, вболіваючи за земляків. Безліч коментарів у підтримку наших хлопців та дівчат, серед них і міського голови -“Ви молодці! Найголовніші перемоги у вас ще попереду!”

Вітаючи вихованців, директор Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Д.Дідіка Ірина Бакієва також подякувала Олександру Шаповалу за небайдужість та всебічну підтримку обдарованих дітей.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51270

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.