«

»

Окт 31 2019

Распечатать Запись

30 жовтня працівники «Міськавтодору-1» проводили роботи з благоустрою міста

Робітники дільниці благоустрою, крім збору викидного сміття, збирала опале листя вздовж центральних вулиць нашого міста. Окрема бригада збирала сміття та гілки вздовж доріг.

Робітники дільниці технічного забезпечення об’єктів благоустрою продовжували зносили тополі на вулиці Каштановій біля Селянського ринку.

Також комунальники проводили підготовку території для облаштування автобусної зупинки Плавнева на вулиці Херсонській. Вони прибирали гілля дерев, які ростуть близько до проїжджої частини дороги, для забезпечення так званого трикутника видимості, необхідного для безпечного руху як транспорту, так і пішоходів.

Через коротке замикання в кабелі частина вулиці Чехова, що на мікрорайоні Лапинка, залишилася без освітлення. Для того, щоб вирішити проблему комунальники замінили самонесучі ізольовані провідники, які вийшли з ладу, на нові.

Крім того, робітники Міськавтодору ремонтували світлофорний вузол на перехресті проспекту Трубників і вулиці Станіславського. Робота сигналів світлофора була відновлена.

До речі, минулого тижня комунальники прибрали звалище сміття на вулиці Івана Богуна. Зараз тут знову, завдяки старанням нікопольців, зібрано звалище. Що ж, при такому ставленні до чистоти в нашому місті робітники Міськавтодору без роботи не залишаться ще довго.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51258

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.