«

»

Сен 11 2019

Распечатать Запись

На пішохідних переходах у Марганці встановлено фігурки школярів

УВАГА! Саме такий надпис можна побачити на рюкзаках новеньких манекенів встановлених на пішохідних переходах міста. Дані фігурки з’явилися завдяки депутату Дніпропетровської обласної ради Павлу Кравченко.

Нещодавно на сайті Марганецької міської ради відбулося громадське голосування за проект, який покликаний підвищити безпеку на дорогах міста. Ініціатива не нова, проект два роки тому успішно запустили в Вінниці, а з недавніх пір — ще й на Донеччині, в Житомирі і передмісті Києва. Марганчани підтримали ідею і вже 11 вересня на пішохідних переходах з’явилися різнокольорові фігурки школярів. Не помітити нові фігурки важко навіть вночі, адже вони вкриті світловідбиваючою фарбою. Така ініціатива – необхідність для безпеки пішоходів, адже пластикова фігурка точно зверне на себе увагу водіїв і змусить знизити швидкість перед зеброю.

«Завдяки таким дрібницям Марганець гарнішає. Особливо подобається діткам, які поряд зі школярами фотографуються. І хоча вони коштують, мабуть, певну суму грошей – діло того варте! Дуже важливо, аби наші діти розуміли правила дорожнього руху, а водії звертали увагу на перехожих» — зазначила жителька міста, Олена Петрова.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49810

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.