«

»

Авг 16 2019

Распечатать Запись

Марганецька міськрада за безпеку на дорогах

Сьогодні, нажаль, не кожен водій звертає увагу на пішохідні переходи. Досить часто вони не зупиняються, згідно з правилами дорожнього руху, аби пропустити пішоходів. З початком нового навчального року коли на дорогах міста побільшає школярів, загроза ДТП значно підвищується. Користуючись позитивним досвідом інших територіальних громад, Марганецька міська рада пропонує встановити на пішохідних переходах поблизу шкіл та дитячих садків фігурки у вигляді дітей, покриті світло відбиваючою фарбою.

Така ініціатива — необхідність для безпеки пішоходів, адже пластикова фігурка точно зверне на себе увагу водіїв і змусить знизити швидкість перед зеброю.

Проект два роки тому успішно запустили в Вінниці, а з недавніх пір — ще й на Донеччині, в Житомирі і передмісті Києва. Такий метод — не новинка в світі. Так, в Каліфорнії вже четвертий рік поспіль встановлюють переодягнені манекени поліцейських.

Пропонуємо марганчанам долучитися до опитування:
Чи потрібні пластикові школярі на пішохідних переходах міста? Гарна ініціатива, підтримую Вважаю що це неефективний захід Мені байдуже Processing….

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49165

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.