«

»

Авг 13 2019

Распечатать Запись

ВЖЕ БЛИЗЬКО 95% ШКОЛЯРІВ ПОКРОВА ПРОЙШЛИ МЕДИЧНІ ОГЛЯДИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

За кілька тижнів новий навчальний рік. Підготовка до ного полягає не лише у придбанні одягу та приладдя, а й проходженні медичного огляду. Щорічну профілактику проводять для виявлення у дітей захворювань та запобігання масовим колективним інфекціям.

Серед обов’язкових досліджень для школярів є аналіз крові, антропометрія, термометрія, перевірка гостроти зору та слуху, постави, проба Руф’є та скринінгові обстеження. У разі необхідності лікар видає направлення на додаткові обстеження або консультації до спеціалістів відповідного профілю.

У Покрові ці огляди діти проходили у плановому режимі за графіком, протягом лютого-травня і початку червня. За цей час обстеженням було охоплено близько 95% школярів міста. На даний момент закінчуються огляди тієї невеликої кількості дітей, які з різних причин не встигли це зробити раніше.

При цьому у Центрі первинної медико-санітарної допомоги наголошують, аби батьки школярів обов’язкового звернули увагу на наявність у дітей щеплень згідно з Календарем профілактичних щеплень. Отримати необхідну вакцинацію можна у свого сімейного лікаря. На даний момент в наявності є необхідні вакцини.

Источник: Покровська мiська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49063

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.