«

»

Авг 13 2019

Распечатать Запись

у Марганці відзначили Всесвітній день шульги

Заходи присвячені цій календарній даті відбулися на у Марганці. У центрі інклюзивної освіти, що розташовано у Марганецькій гуманітарній гімназії ім. Тараса Шевченка проведено ряд заходів спрямованих на підтримку ліворуких дітей. Бути лівшею – це не діагноз і вже точно не вирок! Сьогодні вже відомо, що люди з більш розвиненою лівою півкулею (правші) більш схильні до логічного мислення, точних наук, узагальнення. Люди з більш розвиненою правою півкулею мозку (наші лівші) – більш творчі, більш емоційні. У них сильніше розвинена уява, відповідно, і підходити до питання навчання такої дитини треба більше творчо.

Привітати шульгів з цим святом на захід завітали заступник міського голови Тетяна Платонова, керуючий справами міськвиконкому Наталія Каленюк. Ведуча заходу, практичний психолог Аліна Машко, провела веселі конкурси і всіх учасників нагородила приємними подарунками.

На цьому День шульги у Марганці не завершено, в вечорі у LOVEпарку на любителів кінопоказів просто неба чекає художня кінострічка «Шульга».

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49060

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.