«

»

Авг 08 2019

Распечатать Запись

У LOVE-парку Марганця проходять кінопокази під відкритим небом

Традиційні кінопокази під відкритим небом стартували у LOVE-парку з початку серпня. Марганчани вже встигли переглянути документальну стрічку про японські міста Хіросіму і Нагасакі. Трагедію, що сталася 74 роки тому у двох невеликих японських містах пам’ятає весь світ. Донині бомбардування Хіросіми й Нагасакі залишається єдиним випадком застосування ядерної зброї в історії людства.
Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався зі сторінки в соціальній мережі Фейсбук.

Наступного дня любителі тварин та мультиплікації переглянули у «кінотеатрі просто неба» анімаційну стрічку про життя домашніх тварин. Комедія відкрила справжні таємниці, які пухнасті друзі старанно приховують від людського ока. Життя головного героя тер’єра Макса перевертається з ніг на голову, коли в його господаря з’являється ще один улюбленець — пес-приблуда Дюк.

Попереду ще ряд цікавих та пізнавальних фільмів, котрі підготували для марганчан працівники відділу культури. Так, вже 13 серпня, у Всесвітній День шульги, відбудеться показ фільму «Шульга», герой якого, відомий боксер, долає життєві труднощі, котрі спіткали його за межами рингу.

Тож приєднуйтеся до масових переглядів, адже разом дивитися кіно набагато цікавіше!

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48953

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.