«

»

Авг 07 2019

Распечатать Запись

Марганецькою владою ведуться перемовини, щодо збільшення потужності для побутових користувачів

Напередодні осінньо-зимового періоду марганчан більш за все турбує питання, щодо договірної потужності для побутових користувачів електроенергії. Вирішення даної проблеми, є одним з основних аспектів діяльності керівництва міста. З моменту введення у дію нових нормативів, голова міста Олена Жадько особисто опікується даним питанням. Листи, щодо сприяння у підвищенні договірної потужності марганчан до 5 кВт вже надіслані генеральному директору АТ «Дніпровські електромережі» — В. Ю. Кухтію, виконавчому директору асоціації міст України – О. В. Слобожану, технічному директору АТ «Дніпровські електромережі» С. Й. Березовському, заступнику голови Дніпро ОДА – В.В. Пруцакову та до Кабінету міністрів України.

Як зазначив заступник голови міста Андрій Приймак: «На даний час міською владою ведуться перемовини з керівництвом АТ «Дніпровські електромережі». Їх рух дає нам надію на позитивне вирішення даного питання».

Доречи, марганчани також не залишилися осторонь вирішення даного питання. З аналогічними листами, підписаними жителями міста, до керівництва АТ «Дніпровські електромережі», Кабінету міністрів та керівництва Дніпро ОДА звернулися керівники підприємств та установ міста, в тому числі і голови ОСББ.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48893

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.