«

»

Июл 31 2019

Распечатать Запись

Новини Марганця. профілактичні бесіди з літніми людьми

Значна частина людей вважає, що пожежа в їх будинку статися не може. Проте, слід усвідомити, що пожежа — не фатальне явище і не сліпа випадковість, а результат прямої дії або бездіяльності людини.

Тому 31 липня співробітниками Марганецького МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено профілактичну роботу з літніми людьми в Марганецькому територіальному центрі соціального обслуговування.

В ході заходу рятувальники довели до людей похилого віку основні вимоги пожежної безпеки в побуті і одночасно вручили ілюстровані пам’ятки з питань пожежної безпеки.

Багато пожеж виникає із за необережного поводження з вогнем людьми, а також короткого замикання електричної проводки. Щоб такого не сталося, необхідно строго дотримуватися встановлених для всіх правила пожежної безпеки в побуті та перш за все, вимоги пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації побутових та електронагрівальних приладів.

По-перше, слід вчасно проводити ревізію електропроводки, містити в справному стані розетки, вимикачі, рубильники та інші електроприлади.

Категорично забороняється заклеювати електропроводку шпалерами, зафарбовувати олійною фарбою, включати в одну розетку одночасно декілька приладів.

Йдучи з дому, слід вимикати побутову техніку, не залишати включеними електроприлади, що працюють в режимі очікування.

Рятувальники впевнені, щоб забезпечити безпеку громадян, перш за все необхідного пояснити кожній людині, що факт порушення, всіх встановлених норм і правил є небезпечним і на кону стоїть життя!

Источник: ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48735

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.