«

»

Июл 30 2019

Распечатать Запись

“РЕЙТИНГ ПРОЗОРОСТІ” СТАВИТЬ У ПРИКЛАД ПОКРОВ

Українське відділення Transparency International знову нагадало про Покров. Цього разу “Рейтинг прозорості 100 найбільших міст” провів порівняльне дослідження двох муніципалітетів з приблизно однаковими стартовими показниками.

Критерії оцінювання є дуже суворими. Високі місця у рейтингу даються за відкритість роботи міської влади. Загалом аналізується 91 показник у різних сферах діяльності.

Покров, який у рейтинг увійшов з 18,3 балами та посів 93 місце, за два роки здійснив справжній прорив. У 2018 році наше місто піднялося до 4 сходинки, показавши найбільший приріст у балах, що досяг 67,95.

За цей час було впроваджено зміни у тринадцяти сферах діяльності міської ради.

Такий результат суттєво контрастує з результатом одного з міст обласного значення на Кіровоградщині, яке додало лише 1,4 бали, хоча на початку мало вищу рейтингову сходинку.

Публікуючи такі порівняння, представники Transparency International спростовують аргументи аутсайдерів про неможливість втілення принципів прозорості. Бо саме прозорість є тим лакмусовим папірцем, який показує наскільки міська влада готова ефективно використовувати ресурси і розвивати потенціал громади.

Приємно, що наш Покров є прикладом успішного впровадження стандартів прозорості та відкритості та має гарні перспективи для подальшого розвитку.

Источник: ПОКРОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48662

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.