«

»

Июл 15 2019

Распечатать Запись

Шоумен Притула розповів про рішення йти до Ради та 30 місце у списку партії Вакарчука .

Притула йде у списку партії «Голос» під 30 номером.

Шоумен Сергій Притула погодився долучитися до партії «Голос» після декількох місяців діалогу зі співаком Святославом Вакарчуком, а своїм 30-м місцем у списку мотивує виборців.

Про це він розповів в інтерв’ю «Українській правді». «Це не була якась одна фраза. Моєму фінальному прийняттю рішення передували кілька місяців діалогу. Діалог розпочався ще минулої осені. Це був жовтень, здається, чи початок листопада, коли він мене набрав», — поділився Притула. Наступна розмова відбулася в грудні. Їхнє спілкування, за словами шоумена, в основному відбувалося в телефонному режимі. Потім були реальні бесіди, а не віртуальні.
«Слава приїжджав до мене додому в гості, ми годинами просиджували до ночі, спілкуючись… Намацували якісь спільні знаменники, дивилися в перспективу і було зрозуміло, що ці дві прямі, які раніше не перетиналися, з паралельних перетворюються на ті, що зійдуться в одній точці. Зрештою Славко сказав: «Дивись, є такі люди, які вже готові з нами йти. Приєднуєшся», — розповів Притула. Про 30-те місце у списку він каже так: «Насправді так я мотивую не лише своїх прихильників, які мають прийти і проголосувати, щоб Притула потрапив у парламент».

Притула йде у списку партії «Голос» під 30

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48197

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.