«

»

Июл 11 2019

Распечатать Запись

м. Нікополь: рятувальники провели профілактичні бесіди щодо обережного поводження під час відпочинку на воді

З початку купального сезону люди масово вирушають на відпочинок до водойом. Але, за шаленим бажанням відпочити вони забувають про безпеку та нехтуючи правилами безпечної поведінки, купаються у необладнаних місцях, нерідко у стані алкогольного спяніння, пірнають у воду з урвищ та запливають далеко від берега. Така необачність стає причиною трагічних наслідків. Нажаль і в нашому місті є жертви відпочинку біля води, с початку сезону загинуло 2 особи.

11 липня, з метою попередження нещасних випадків під час відпочинку на водойомах, співробітники Нікопольського міськрайонного відділу провели прфілактичні бесіди з відпочиваючими під час яких розповіли правила безпечної поведінки, а саме:

— купатися безпечно лише там, де є рятувальні пости, а отже обстежено дно водойому та є можливість своєчасно отримати допомогу;

— не плавати у воді більше 20 хвилин;

— не входити та не пірнати у воду після тривалого перебування на сонці;

— не запливати далеко та не плавати наодиці, особливо якщо не впевнені у власних силах;

— обережно плавати на надувних матрацах, автомобільних камерах та надувних іграшках, адже вітром їх може віднести дуже далеко від берега;

— купання дітей ні в якому разі не повинно проходити без нагляду дорослих, які добре вміють плавати;

— не залишати дітей біля води;

— не входити у воду в стані алкогольного спяніння.

Наприкінці спілкування фахівці Служби порятунку закликали дорослих та дітей бути обережними та берегти своє життя та побажали щоб їх відпочинок біля води був радісним та приємним, а головне – безпечним!

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48097

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.