«

»

Май 30 2019

Распечатать Запись

Новини Марганець.День відкритих дверей у НВК.

Останній місяць весни – пора випускників, який сповнений приємних і хвилюючих моментів. 29 травня у Добронадіївському навчально виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» вперше відбувся День відкритих дверей, під час якого директорка навчального закладу Любов Дрозд гостинно запросила до шкільної родини 10 майбутніх першокласників. Також цього дня з молодшою школою попрощався 4 клас. Цього року він особливий — чоловічий, адже у ньому навчаються тільки хлопчики.
З нагоди свята до НВК завітали секретар міської ради Ірина Міняйло, заступник міського голови Тетяна Платонова, голова Новокиївської сільської ради Ольга Нахман, начальник відділу освіти Валентина Кострикіна, голова міської профспілки працівників освіти і науки України Галина Осьмінкіна і заступник начальника відділу освіти Алла Фоміна.
З привітальним словом до присутніх звернулася секретар міської ради Ірина Міняйло: «Сьогодні особливий день у нашій територіальній громаді. Бажаю всім, щоб навчальний шлях у Добронадіївському НВК був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! А для того, аби навчальний процес приносив тільки позитивні емоції і гарний настрій Марганецька міська рада разом з депутатським корпусом планує провести реконструкцію котельні, яка дозволить навчатися в теплі і комфорті. А також створити всі необхідні умови для відкриття ще однієї нової групи для дітей дошкільного віку при НВК». Приємним сюрпризом для педагогічного та учнівського колективів став музичний подарунок від Марганецької дитячої музичної школи.

Під час заходу для присутніх були організовані предметні пікніки, кожен мав змогу взяти участь у майстер-класах, які підготували вчителі та учні Добронадіївського навчального закладу. Піднесений настрій, позитивні емоції, щасливий дитячий гомін створили незабутню атмосферу свята.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46771

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.