«

»

Май 29 2019

Распечатать Запись

Які наслідки ДТП на Дніпропетровщині ? Що сталося з дітьми під час ДТП ?

Нагадаємо , На Дніпропетровщині відбулося ДТП яке сталося 28 травня о 17:00 . В мікроавтобусі перебувало 16 школярів. П’ятнадцять із них вже вдома.
Всі діти пройшли медичний огляд ,були оглянуті травматологом та нейрохірургом. Нічого серйозного не було виявлено. Крім трьох дітей у яких перелом руки, ключиці та стопи та одного хлопчика Данила який досі залишається у лікарні під наглядом лікарів. Тому що , хлопчик,6 років ,отримав травму голови і зламану руку.

«Я сидел возле водителя и увидел фуру перед собой. Мы ее хотели обгонять, а она тоже повернула влево. И мы врезались. А потом я потерял сознание», — розповідає потерпілий Данил.

Наразі обидва автомобілі вилучені та знаходяться на майданчику тимчасового перебування транспортних засобів. З метою встановлення всіх причин ДТП призначено автотехнічні, трасологічні експертизи та експертиза технічного стану транспортних засобів. Обидва водії вже пройшли тест на Драгер. Вони обидва на момент ДТП були тверезі. Зараз справа перебуває на розгляді слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області. Поліція працює з водіями.

Інформацію наш Нікопольський Інформаційний Портал дізнався від відділу Національної поліції Дніпропетровської області.

Автор: Лебедева Ульяна.

Источник: Національна поліція

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46744

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.