«

»

Май 24 2019

Распечатать Запись

Новини Запорізької АЕС. І стандартні, і нові завдання потребують максимальної уваги.

Служба спеціальних ремонтних робіт енергоремонтного підрозділу завершила роботу на четвертому енергоблоці, що знаходиться у плановому середньому ремонті.
Виконано контрольно-профілактичні роботи на системі попереднього напруження захисної оболонки, гамма та ультразвуковий контроль 17 стику сепаратора-пароперегрівача, відновлення бандажу під ізоляцію, майданчиків обслуговування, закриття технологічних отворів.
Найбільше часу та уваги було приділено сепаратору. Хоча його ремонт на Запорізькій АЕС виконується більше 25 років і давно вважається стандартною процедурою, він залишається важким, тривалим та скрупульозним.

«Що стосується енергоблока №2, там триває заміна конденсатора турбіни. Персонал служби спеціальних ремонтних робіт займається демонтажем трубопроводів та обробкою їх кромок. Водночас з ремонтними роботами йде підготовка устаткування до перевезення на енергоблок №5, що наступним вийде в ремонт. На ньому найбільшу увагу буде приділено реконструкції в рамках реалізації постфукусімських заходів», — розповів начальник служби Олександр Каменський.
На п’ятому енергоблоці також плануються контрольно-профілактичні операції на системі попереднього напруження захисної оболонки, заміна насосних агрегатів резервної дизельної електростанції, реакторного відділення та інше.
Як завжди, ремонт потребує зосередженості, ретельності, виваженості дій всіх учасників, оперативної взаємодії з іншими службами та підрозділами.

Источник: Запорізька Атомна Електростанція

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46569

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.