«

»

Май 23 2019

Распечатать Запись

Засідання Марганецького виконкому: ухвалено 31 рішення.

У середу, 22 травня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради, під час якого було розглянуто 31 проект рішень. Основним став розгляд питань про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за І квартал 2019 року (доповідач Ігоніна С.М.) та про організацію та фінансове забезпечення таборів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти міста Марганця у 2019 році (доповідач Кострикіна В.В.).

На годині контролю стояло питання про хід виконання рішення виконавчого комітету Марганецької міської ради від 27.06.2017 року № 258 „Про стан пасажирських перевезень” (доповідач Гавриленко Я.О.).

Також було розглянуто інші питання, які стосувалися надання одноразової цільової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ІІ категорії, учасникам бойових дій, які брали участь у війні в Афганістані, учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни, які брали участь в антитерористичній операції, делегування повноважень на складання протоколів про адмінправопорушення, влаштування долі неповнолітніх марганчан, які цього потребують, а також питання архітектурно-будівельного впорядкування, питання квартобліку. Було затверджено перелік зелених насаджень та встановлено тарифи на вивезення твердих, великогабаритних та рідких побутових відходів для ТДВ „Дніпрокомунтранс”.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46541

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.