«

»

Мар 01 2019

Распечатать Запись

Триває підготовка до місії OSART

Запорізька АЕС вкрай серйозно ставиться до місії OSART, яка  пройде на станції вже наступного року. Підготовка до неї триває: на черговій нараді керівники підрозділів, відповідальні за різні напрямки, по черзі відзвітували про вже виконані заходи, і про терміни та підходи до заходів, що знаходяться у процесі виконання.

Генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець акцентував увагу на відповідальності та ініціативності керівників, від яких великою мірою залежить успіх у підготовці до місії та її якість.

Особлива увага була приділена документації МАГАТЕ. Навчально-тренувальний центр провів навчання з методології й ключових аспектів OSART. Виконана об’ємна робота з організації самостійної оцінки за всіма напрямками на відповідність вимогам, вказаним в робочих матеріалах МАГАТЕ.

Вивчаються звіти OSART про проведення партнерських перевірок на інших станціях. Це дасть змогу керівникам більш глибоко проаналізувати підходи, вимоги і пріоритети експертів і надалі врахувати всі ключові моменти, що стосуються безпосередньо Запорізької АЕС.

Попереду ще декілька робочих зустрічей, присвячених таким питанням як управління аваріями та взаємодія «людина-технологія-організація». Це також дасть можливість якісніше підготуватися.

Програма OSART, заснована більше 30 років тому, за минулі десятиліття допомогла багатьом країнам підвищити експлуатаційну безпеку своїх атомних електростанцій і сприяла розвитку прозорості в регулюючих і експлуатуючих організаціях.

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/45019

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.