«

»

Апр 17 2019

Распечатать Запись

Школярі Марганця за чисте довкілля

16 квітня у клубі «Дніпро» відбувся конкурс «Побутові відходи очима школярів» в рамках якого проведено аукціон «Гарне місто – моє чисте місто».
До участі у заході долучилися колективи шкіл та позашкільних закладів міста, а також небайдужі марганчани, котрі надали власні речі для проведення аукціону.
За результатами громадського голосування перше місце поділили між собою ЗОШ № 2 та Добронадіївський НВК. Нагородою для переможців стануть комплекти сміттєвих баків європейського зразка для розподільного збору побутових відходів.
Аукціон зібрав у фойє клубу чимало зацікавлених марганчан. Всього на торгах виставлялося близько тридцяти лотів, серед яких була і авторська сукня надана головою міста Оленою Жадько «Жіноче обличчя децентралізації» на якій відображено нові інфраструктурні об’єкти міста. В ході торгів незвичайну сукню придбав керівник місцевого регіонального підрозділу ТОВ «АПС ПАУЕР ТЕХНОЛОДЖИ» Геннадій Рябоконь та передав її до міського музею.
В результаті продажу зібрано близько трьох тисяч гривень, котрі буде спрямовано на купівлю призів для переможців конкурсу.
Своєрідний екологічний марафон триває і вже 20 квітня активна молодь разом з Яникою Мерило  запрошують марганчан приєднатися до  масштабного прибирання нашого міста під назвою «Прибиремо місто разом!»

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/dnepr/45801

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.