«

»

Мар 13 2019

Распечатать Запись

У Марганці створюють сучасний спортивно-освітній простір для учнів школи №7

Будівлю 70-річної марганецької школи №7 не впізнати – вона набуває сучасного вигляду. Замість сірих холодних стін – світлий термомодернізований фасад. На завершальному етапі внутрішнє оздоблення. Поряд зі школою зводять сучасний стадіон. Новітній спортивно-освітній простір для маленьких марганчан створює Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.
Одна з найстаріших у Марганці шкіл – №7 – розташована у передмісті. Нині заклад вже із термомодернізованим фасадом. Ремонтники завершують робити відливи. Школа світла ззовні, та з веселкою всередині. Коридори вже рясніють різнокольоровими дверима. Яскравими будуть і стіни біля дошок у класах.
Зараз ремонтники встановлюють плінтуси, кладуть кахель, монтують світильники. Школа стане доступною для всіх дітей. Ґанки будуть із пандусами. На першому поверсі підрядники оздоблюють медіатеку та ресурсну кімнату. Облаштовують вбиральню для учнів з інвалідністю.
Поряд із закладом на місті пустиря зводять сучасний стадіон. Ремонтники готують основу під професійне покриття. Там облаштують велике футбольне поле, легкоатлетичні доріжки, тенісний корт. Осучаснять і територію закладу. Покладуть різнокольорову тротуарну плитку, розіб’ють клумби.
У марганецькій школі №7 – 275 учнів. Із них два – з особливими освітніми потребами. Наразі діти тимчасово навчаються в інших закладах міста

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/dnepr/45182

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.