«

»

Фев 22 2019

Распечатать Запись

Надзвичайники Дніпропетровщини проводять масштабну профілактично-інформаціну роботу

Проблема виникнення пожеж у житловому секторі Дніпропетровщини викликає особливе занепокоєння у фахівців ДСНС України. Аналіз оперативної обстановки свідчить про негативну тенденцію щодо збільшення пожеж у житловому секторі та негативних наслідків від них.

З метою вжиття профілактичних заходів щодо попередження пожеж та загибелі людей на них рятувальники посилили профілактичну роботу з населенням під час опалювального періоду на всій території Дніпропетровщини щоб навчити громадян правилам пожежної безпеки у побуті.

Так, 21 лютого співробітниками Жовтовоського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області проведено профілактичне відпрацювання приватного житлового сектору на вулиці Кропоткіна та Хмельницького міста Жовті Води.

Під час заходу з громадянами проведено інструктажі та роздано інформаційні листівки із зазначенням основних правил протипожежної безпеки у побуті.

Того ж дня співробітниками Апостолівського районного сектору проведено профілактичні бесіди на протипожежну безпеку з мешканцями міста Зеленодольськ.

Під час спілкування фахівці Служби порятунку «101» більш детально розповіли з яких причин найчастіше виникають пожежі у побуті в зимовий пожежонебезпечний період та як зберегти свою оселю від загорань. Зокрема, співробітники ДСНС нагадали як безпечно користуватися електричними, газовими приладами та  пічним опаленням.

У П’ятихатському районі вогнеборці поспілкувалися з громадянами міста на вулиці Садовій.

Співробітники ДСНС наголошували на важливості дотримання правил пожежної безпеки та радили слідкувати справністю електромережі, а у разі виходу з приміщень не залишати увімкненими телевізори, праски тощо.

Інспектори 8 державної пожежно-рятувальної частини, що в місті Кам’янське спільно зі співробітниками національної поліції провели профілактичний рейд на тему «Безпечна оселя» під час якого наголосили дорослим, що не можна залишати малолітніх дітей без нагляду, а також закликали на власному прикладі навчати дітвору правилам безпеки життєдіяльності.

Надзвичайники Дніпровського районного сектору провели роз’яснювальну роботу на території Новоолександрвської об’єднаної територіальної громади, де під час спілкування закликали громадян бути більш уважними до вимог пожежної безпеки та довели найголовніші причини виникнення пожеж.

Шановні громадяни! Дані профілактично-інформаційні заходи щодо попередження та недопущення пожеж в Вашому побуті є одним з пріоритетних завдань рятувальників Дніпропетровщини. Але, без Вашого відповідального становлення до правил пожежної безпеки та у разі невиконання порад фахівців Служби порятунку «101» може прийти у Ваш дім велика трагедія, яка завдасть шкоди не тільки майну, а й життю Вам і Вашим близьким.

Ваша безпека у Ваших руках.
Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на http://dp.dsns.gov.ua

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/dnepr/44871

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.