«

»

Апр 24 2019

Распечатать Запись

На селищі Північному прокладають новий трубопровід!

На 22 кварталі селища Північного прокладають новий трубопровід, якого там не було ніколи. Мешканці цього кварталу багато років мали проблему з тиском питної води.

– В літній період часу жителі 22 кварталу через поганий тиск питної води не можуть приготувати їжу, покупатися, у них не працюють котли, колонки, пральні машинки… Тому я звернувся до міського голови Андрія Фісака з проханням виділили з міського бюджету достатню суму коштів для заміни трьох кілометрів водопроводу, – розповідає депутат Нікопольської міської ради Сергій Варакута.

Очільник Нікополя Андрій Фісак та депутатський корпус підтримали пропозицію і з міського бюджету в цьому році були виділені 3 мільйона гривень для виконання робіт. Наразі на вулиці Загородній прокладають два кілометра нового трубопроводу, по вулиці Можайського замінять один кілометр старої труби на нову, пластикову. Також тут будуть зроблені нові колодязі і встановлені гідранти. Це дасть можливість вирішити ще одну проблему.

– Зараз для того, щоб усунути аварію на магістральному трубопроводі або на трубі одного абонента, доводиться перекривати подачу води на все селище. Коли буде прокладений новий трубопровід, засувки будуть встановлені на кожну вулицю та провулок, і при виникненні аварійної ситуації працівники водоканалу зможуть локально відключати водопостачання, – говорить Сергій Варакута.

До кінця літа мешканці 22 кварталу будуть повністю забезпечені питною водою і зможуть використовувати її не тільки для побутових потреб, але й для поливу своїх городів.

– Для селища Північного це грандіозний проект, тому що попередня місцева влада ніколи не виділяла стільки коштів для вирішення проблем на даному мікрорайоні, – вважає Сергій Варакута.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45924

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.