«

»

Апр 19 2019

Распечатать Запись

Організація молоді Запорізької АЕС прийняла участь в Колегіумі Атомпрофспілки

У Чернігівському навчально-методичному центрі Федерації профспілок України пройшов новий освітній проект – Колегіум Атомпрофспілки. Від Запорізької АЕС у навчанні взяли участь представники Організації молоді атомної станції.

Перший семінар з навчального циклу мав назву – «Розвиток компетенцій молодих профспілкових лідерів та базові цінності профспілки».

«На семінарі профспілкові організації мали можливість ознайомитися не лише з шляхами модернізації роботи профспілок відповідно до викликів часу, стратегії, технології, проблеми, а й обговорити роль молоді у розвитку профспілкового руху, її обізнаність у сфері взаємовідносин між адміністрацією та профспілкою підприємства, її управлінські компетенції», – зазначив на семінарі заступник Голови Атомпрофспілки Павло Прудніков.

Надалі Колегіум Атомпрофспілки планується проводити для представників молодіжних первинних профспілкових організацій, а також лідерів профспілкових комітетів. Протягом року передбачається організація чотирьох навчальних заходів: два для профкомів та два для організацій молоді. Проведення таких семінарів дає змогу більш залучати молодь підприємств атомної енергетики та промисловості до активної участі у діяльності своїх профспілкових організацій.

Наступний семінар з навчального циклу відбудеться на початку травня для лідерів профспілкових комітетів та членів Центрального комітету профспілки. Він буде присвячений економічним аспектам – соціально-економічному захисту працівників. Розглядатимуться основоположні економічні поняття, такі, як економічна складова переговорного процесу під час укладення колективного договору, заробітна плата, фонд оплати праці, баланс підприємства та прибуток тощо.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45881

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.