«

»

Апр 17 2019

Распечатать Запись

Вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС – переможці відкритого дитячого турніру з плавання

На відкритому дитячому турнірі з плавання «Кубок олімпійських чемпіонів — 2019», який пройшов у місті Ужгород, вихованці спортивно-оздоровчого комплексу (СОК) Запорізької АЕС зайняли два перших, чотири других та чотири третіх місця.

Два перших місця завоював Іван Каплун. Анна Якубенко посіла два других і одне третє місце. Софія Дяченко та Михайло Дьяков завоювали по одному другому і третьому місцю відповідно. У Поліни Полякової – третє місце.

Юних плавців – вихованців СОК ЗАЕС тренують тренери-викладачі плавального басейну Запорізької АЕС Микола Рафальський, Юлія Мохова і Тетяна Белявська.

У змаганнях взяли участь 36 спортивних шкіл з 15 міст України, всього 430 учасників.